Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Izlasīs Dogmenu, pieķersies klāt kam citam. Izaicinājums bērniem un skolotājai

Ik gadu Latvijas Nacionālā bibliotēka rīko lasīšanas veicināšanas pasākumu “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija”, kas šogad notika jau 25. reizi. Noslēguma pasākumā godināja aktīvākos lasīšanas veicinātājus — skolotājus un bērnu vecākus, starp kuriem bija arī Jaunjelgavas vidusskolas skolotāja Anita Tumane.

Skolotāja Anita Tumane ir klases audzinātāja 3. klases bērniem, māca latviešu valodu 6. klases skolēniem, turklāt ir grāmatmīle, kurai ļoti patīk lasīt, un to darīt viņa mudina arī savus audzēkņus. Kā skolotāja kļuva par lasīšanas vēstnesi? Izrādās, viņu ieteikusi kolēģe — latviešu valodas skolotāja un skolas bibliotekāre Ilga Bruņeniece. “Es atbalstu un popularizēju programmu “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” bērniem. Nākamajā žūrijā man ir doma vairāk iesaistīt vecākus,” saka skolotāja.

Anita Tumane teic, ka lasa ne tikai pieaugušo, bet arī bērnu grāmatas. 6. klases skolēniem viņa iesaka izlasīt mēnesī vienu grāmatu. Arī trešklasniekus viņa mudina lasīt. Klases telpā pie sienas sarindotas atvērtas papīra grāmatiņas, kurās katrs bērns ierakstījis,

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.