Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Izdevīga elektroenerģija uzņēmumiem

Enerģētikas tirgus pārmaiņas un arvien pieaugošās elektrības cenas mudina patērētājus, jo īpaši uzņēmumus, meklēt risinājumus, kas ļautu elektroenerģiju iegūt izdevīgāk. Tāpēc ik dienas arvien lielāku popularitāti gūst saules paneļi, jo saules enerģija ir resurss, kas nodrošina vairākas būtiskas priekšrocības. Tāpat uzņēmumi izvēlas izmantot ieguvumus, ko sniedz atvērtais elektroenerģijas tirgus, pārskatot esošos līgumus un dodot priekšroku savām vajadzībām piemērotākajam piedāvājumam un pakalpojumu sniedzējam. 

Enerģētikas uzņēmums SIA “Ignitis Latvija” saviem biznesa klientiem piedāvā dažādas elektroapgādes iespējas, tai skaitā, saules elektrostacijas ierīkošanu un izdevīgus elektrības tarifus.

SIA “Ignitis Latvija” – uzticams energoresursu tirgotājs

SIA “Ignitis Latvija” ir energoresursu tirgotājs, kas saviem biznesa klientiem jau teju desmit gadus veiksmīgi nodrošina elektroenerģiju, saules paneļu uzstādīšanu, kā arī elektroauto uzlādes staciju ierīkošanu. Tas ir Lietuvā esošā UAB “Ignitis” meitasuzņēmums, kas savu lielo starptautisko pieredzi biznesa klientu apkalpošanā lieliski spējis ieviest un izmantot arī Latvijas tirgū. “Ignitis Latvija” saviem klientiem nodrošina piedāvājuma dažādību, konkurētspējīgas cenas, kā arī individuālu pieeju.

Saules paneļu uzstādīšana

Viens no “Ignitis Latvija” piedāvātajiem pakalpojumiem, kas uzņēmumiem var palīdzēt samazināt elektroenerģijas izdevumus un sniegt iespēju ne tikai šodien, bet arī tālākā nākotnē iegādāties elektrību izdevīgāk, ir saules paneļu uzstādīšana. Saules elektrostacijas ierīkošana ir lielisks veids, kā palielināt uzņēmuma neatkarību no kopējā elektrotīkla un cenu svārstībām biržā. Un ne tikai – saules paneļu uzstādīšana uzņēmumā uzlabo tā tēlu, jo ir videi draudzīgs elektroapgādes risinājumus, kas mūsdienu konkurences apstākļos tiek augti novērtēts gan klientu, gan investoru un sadarbības partneru acīs.

Pakalpojumu sniedzējs saviem biznesa klientiem nodrošina pilnu saules elektrostacijas projekta realizāciju, lai klientiem nenāktos tērēt savu laiku un enerģiju birokrātiskajiem procesiem. Uzticot saules paneļu uzstādīšanu “Ignitis Latvija”, pakalpojumu sniedzējs parūpējas par visu nepieciešamo atļauju iegūšanu, saules stacijas reģistrāciju un darbu saskaņošanu ar uzraugošajām iestādēm. Turklāt, “Ignitis Latvija” pieredzējušie eksperti projekta realizācijas laikā cieši sadarbojas ar klientiem, lai parūpētos par to, ka tiek izvēlēti piemērotākie risinājumi un saules stacija atbilst klienta biznesa reālajai situācijai.

Izdevīgi elektrības tarifi uzņēmumiem

Ja uzņēmumam saules stacijas ierīkošana tuvākajā nākotnē nav padomā, vērts pārskatīt esošos līgumus ar elektroenerģijas tirgotājiem un, iespējams, veikt pakalpojumu sniedzēja maiņu, lai parūpētos par to, ka pakalpojums un tā cena atbilst uzņēmuma šī brīža vajadzībām.

“Ignitis Latvija” saviem biznesa klientiem nodrošina dažādus elektrības tarifus un individuālus piedāvājumus, rūpējoties par to, ka pakalpojums atbilst reālajām klienta vajadzībām. 

  • Fiksēti elektrības tarifi

Izdevīgs elektroenerģijas risinājums tiem uzņēmumiem, kuri vēlas plānot savas izmaksas un zināt, cik daudz turpmāk būs jāmaksā par elektrību. Tarifa maksa tiek aprēķināta saskaņā ar līgumā norādīto fiksēto likmi un nav atkarīga no biržas cenas svārstībām.

  • Elastīgi elektrības tarifi

Lielisks risinājums tiem uzņēmumiem, kuri gatavi riskēt, lai iegūtu elektrību par iespējami labāko cenu attiecīgajos tirgus apstākļos. Šajā gadījumā maksu par elektrību sastāda mainīgā daļa, kas ir atkarīga no elektroenerģijas cenas biržā Nord Pool, un neliela fiksētā komponente – piegādātāja peļņa.

  • Elektroenerģija no atjaunojamiem enerģijas avotiem

Tāpat pieejama elektrība, kas ražota izmantojot atjaunojamos enerģijas avotus. Dodot priekšroku šim produktam, iespējams izvēlēties cenu plānu, kas atbilst uzņēmuma elektroenerģijas patēriņa paradumiem un vajadzībām.

“Ignitis Latvija” piedāvājums biznesa klientiem ir patiešām plašs, tādēļ ikvienam ir iespēja izvēlēties savam uzņēmumam piemērotāko risinājumu un piedāvājumu.

Vairāk par “Ignitis Latvija” pakalpojumiem varat uzzināt, sazinoties ar uzņēmumu mājaslapā ignitis.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.