Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Īsto brīdi vairs nevaram palaist garām

Lai arī turpinās ziema, šis ir laiks, kad tūrisma uzņēmumi aktīvi gatavojas jaunajai sezonai. To dara arī “A . A. Mežmalas”, veidojot jaunu mājaslapu, maršrutus, remontam un apkopei gatavojot abus vikingu kuģus. Vēl decembrī uzņēmums “Veder” ar Aizkraukles novada pašvaldību parakstīja līgumu par dobtās laivas un baļķu plosta izgatavošanu, un šajā darbā iesaistāmies arī mēs. Laiva jau top Vienkoču parkā Līgatnē, bet plostam tiek gādāti baļķi. Kad Daugavā izies ledus, sāksies tā siešana, kas būs interesants process. Laiva un plosts atradīsies Koknesē pie jaunuzbūvētās laipas, kas būs vēl viens jauns tūrisma piedāvājums.
Pēc pandēmijas pārtraukuma Ķīpsalā atkal notika tūrisma izstāde “Balttour”, kurā līdz šim aktīvi piedalījāmies. Tas ir labs pasākums, kurā var gūt ieskatu plašajā piedāvājumu klāstā, lai gan šobrīd arvien aktuālāka ir informācijas gūšana internetā, tāpēc rūpīgi strādājam šajā virzienā. Pagājusī sezona kopumā bija laba. Lai arī sākumā bažas radīja pazeminātais ūdens līmenis Daugavā, jo vajadzēja mainīt kuģu piestātni, bet cilvēkiem tas deva iespēju apskatīt krasta klintis, kas citkārt nav redzamas. Neskaitāmas grupas vedām gan ar kuģi, gan laivām. Iespējams, arī šovasar “Latvenergo” ūdens līmeni pazeminās, un atkal varēsim piedāvāt šo maršrutu. Grūti gan pateikt, kāda būs gaidāmā sezona, ko cilvēki varēs atļauties, ņemot vērā lielās energoresursu un citas cenas. Tā ka mājaslapā pie cenu sadaļas ir jāpadomā. Nedaudz, protams, tās palielinām, kas galvenokārt saistās ar transporta izdevumiem, tomēr nevar to darīt arī dramatiski, lai neatbiedētu klientus, bet nevar arī strādāt ar zaudējumiem. Tūrismā daudz kas atkarīgs no laikapstākļiem. Ja ir silts un saulains, cilvēki vairāk grib kaut kur doties, bet interese ir jau tagad, arī no ārzemēm.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.