Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Iršos pateicas labo darbu veicējiem

ĢIMENES SPĒKS. Dainis Žvagins, dēli Markuss un Klāvs, un dzīvesbiedre Baiba. Guntas Svilpes foto

Par godu Latvijas 105. dzimšanas dienai, Iršu pagastā izskanēja valsts svētku koncerts “Mums viņa ir visskaistākā, tik un tā…”. Tajā ar pateicībām godināja deviņus cilvēkus, kas izcēlušies ar labajiem darbiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iršu pagasta pakalpojumu centrs aicināja ieteikt tos cilvēkus, kuri būtu pelnījuši saņemt pateicību par gada garumā padarītajiem labajiem darbiem pagastā. Pateicības rakstus no Iršu pagasta pakalpojuma centra vadītājas Lāsmas Ružas-Riekstiņas saņēma Dainis Žvagins ar ģimeni par atsaucību, sportisko garu, sava “autoparka” atrādīšanu un paraugdemonstrējumiem Tēva dienas pasākumā Iršu pagastā. Kā arī par savas ģimenes iesaisti un Iršu vārda popularizēšanu Latvijā. Pateicību par labi padarītu darbu, radošumu, atsaucību un mīlestību pret augiem un pagasta estētiskā tēla veidošanu saņēma Ilze Svilpe. Elitu Ošu sveica par godprātīgu, apzinīgu un pašaizliedzīgu darbu zemnieku saimniecībā “Zemītes” daudzu gadu garumā un par cieņpilno attieksmi pret kolēģiem un apmeklētājiem.

Ivetu Riekstiņu uzteica par brīvprātīgo darbu vairāku gadu garumā Iršu Sv. Mārtiņa Romas katoļu baznīcas uzturēšanā, Iršu draudzes stiprināšanu un aktīvu darbību projektos un pasākumos, Iršu pagasta popularizēšanu, kā arī nesavtīgu palīdzību kaimiņiem un līdzcilvēkiem. Sarmītei Kuzņecovai — par ļoti labi padarītu darbu Iršu muižas klētīmagazīnā. Paldies vārdi izskanēja par nesavtīgu, godprātīgu, pašaizliedzīgu darbu un ieguldīto enerģiju Iršu pagasta kultūrvēsturiskā mantojuma “Magazīna” telpu un apkārtnes sakopšanā.

Senioru klubiņa “Vālodzīte” vadītājai Maijai Bērziņai paldies sacīja par ieguldīto, nesavtīgo darbu Iršu pagasta senioru saliedēšanā, iesaistē sabiedriskajās aktivitātēs un tematisku pasākumu organizēšanu. Pateicību saņēma arī Ineta Riekstiņa — par organizētajiem pasākumiem pagastā, gaumīgi veidotām dekorācijām un noformējumiem pasākumu norises vietās, par Iršu estētiskā tēla veidošanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Elita Kičina saņēma pateicību par pašaizliedzīgu un godprātīgu darbu zemnieku saimniecībā “Zemītes” daudzu gadu garumā. Viņa ir sava darba meistare. Guntai Svilpei pateicās par dalīšanos savā talantā — skaistajiem fotomirkļiem un pagasta popularizēšanu sociālajos tīklos.

Koncertā piedalījās Pērses sākumskolas kolektīvs, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Irši”, tā vadītāja Ilona Ūdre, Iršu pagasta sieviešu vokālais ansamblis un tā vadītāja Madara Jankalāne, Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas mūzikas studija un tās vadītājs Druvis Andriksons.

Ineta Riekstiņa, Kokneses kultūras centra mākslinieciskās daļas vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.