Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Iršos iebraucējus sveic jauns, izgaismots uzraksts

SVEICINĀTI IRŠOS! Braucot no Ērgļu puses, par apdzīvoto vietu vēsta jaunais uzraksts, kurš naktī ir izgaismots. Agitas Grīnvaldes-Irukas foto

Iršu pagastā, iebraucot no Ērgļus puses, novietots uzraksts “Irši”, kas naktī ir izgaismots. Idejas realizācija sākusies jau pagājušajā gadā, kad, izmantojot pandēmijas dēļ kultūras norišu dekorācijām neizlietoto finansējumu, tika iegādāts metāls tieši šim nolūkam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lauvastiesu darba paveica Iršu pagasta komunālās nodaļas vadītājs Normunds Jirgens, kurš metināja konstrukcijas, komunālās nodaļas vīri krāsoja burtus. Vietējais iedzīvotājs Pēteris Ošs palīdzēja burtus novietot un realizēja savu vīziju par uzraksta apgaismojumu. Blakus uzrakstam “Irši” Pēteris izbūvēja nelielu ūdenskrituma atveidojumu, kas arī vakarā priecē ar savu izgaismojumu.

“Jo tālāk no Aizkraukles centra, jo svarīgāk mums ir pašapliecināties. Šis ir kārtējais apliecinājums, ka laukos dzīvo strādīgi un radoši cilvēki. Vietējiem iedzīvotājiem jaunais uzraksts ir nozīmīgs, esam lepni, ka pie mums ir kaut kas īpašs,” stāsta Lāsma Ruža-Riekstiņa, Iršu pagasta pakalpojumu centra vadītāja. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.