Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ir konkrēts datums un visi to zinās. Skolotāju dienu svinēsim 5. oktobrī

Atceros kādu Skolotāju dienu, kad skolotāju vietā vadījām mācību stundas un es toreiz mācīju angļu valodu saviem skolasbiedriem. Tas bija gan jautri, gan nervus kutinoši, jo viens no skolēniem izaicināja mani uz sacensībām — kurš ātrāk noskaitīs angļu valodas alfabētu. Toreiz piekritu un par laimi kaunā nekritu, biju tomēr ātrākā. Iespējams, tieši šī skolotāju diena bija izšķiroša, jo pēc vidusskolas izlēmu, ka vēlos studēt pedagoģiju. Lielu daļu savu iepriekšējo darba gaitu pavadīju kā skolotāja, esmu gan mācījusi angļu valodu skolā, gan folkloru interešu izglītībā, gan vēlāk strādājusi ar bērniem un jauniešiem kā jaunatnes lietu speciāliste. Uzskatu, ka skolotāju darbs ir ļoti nozīmīgs, un man ir prieks, ka turpmāk skolotājus godināsim Starptautiskajā skolotāju dienā līdzīgi kā daudzās citās valstīs, to skaitā mūsu kaimiņvalstīs Igaunijā un Lietuvā. 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.