Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ingrīdas Grūbes ģimenes fantastiskais vasaras piedzīvojums – gan filmējas, gan pili apmeklē

— Izbaudījām un piepildījām senlolotas izjūtas — būt filmēšanas laukumā! Šodien bijām kāzu viesi Leldes un Vlada Kovaļovu daudzsēriju detektīvā “Nelūgtie viesi”. Grūts un atbildīgs darbs aktieriem!Daudz jaunu emociju, — šāds ieraksts nesen parādījās Ingrīdas Grūbes, kura deklarēta Aizkrauklē, bet ar visādām aktivitātēm un darbībām ir koknesiete, “Facebook” vietnē. Lūdzu Ingrīdu nedaudz padalīties ar neparasto vasaras piedzīvojumu.
— Kā tu nokļuvi līdz filmēšanas laukumam?
— Mani vienmēr ir interesējis, kādas ir filmēšanas aizkulises, kā top tas, ko redz skatītājs, kā viss tiek organizēts. “Facebook” vietnē pamanīju sludinājumu, ka tiek meklēta gaišmataina sieviete lomai detektīvseriālā “Nelūgtie viesi”. Pieteicos — aizsūtīju fotogrāfijas un aprakstu par sevi. Pienāca ziņa, ka režisors un scenārija autors Vlads Kovaļovs lomai izvēlējies citu pretendenti, bet man ir iespēja piedalīties masu skatos. Protams, ka šim piedāvājumam piekritu ar prieku, jo tieši šajā laikā biju atvaļinājumā. Vienmēr ceļoju, piedalos dažādos pasākumos kopā ar vīru, tādēļ aicināju līdzi arī viņu. Dzirdot mūsu plānus, filmēšanās pieredzi gribēja izbaudīt arī meita Asnate ar draugu Dominiku.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.