Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Indulis Bērziņš: “Vienmēr varam izdarīt labāko, ko spējam, un būt lepni par sevi un vietu, no kurienes mēs nākam”

Mana nedēļa paiet, strādājot ar informāciju par latviešiem visā pasaulē, aizvadītajā nedēļā bija prieks veikt un publicēt intervijas ar Pasaules Brīvo latviešu apvienības priekšsēdi Pēteri Blumbergu no ASV un priekšsēdētāja vietnieci Mārīti Kļaviņu no Vācijas. Tomēr joprojām atmiņā ir latviešu mācītāja Indianapolē Ivo Roderta teiktais: “Tam, kas zina darīt labu, bet nedara, tas ir grēks”. Tas ir aktuāli mums visiem, jo, tikai strādājot un darot to kopā, mēs varam veidot stipras ģimenes, novadus un mūsu Latviju.
Šis gads ir sācies ne tikai ar pirmo 3x3 nometni Austrālijā, bet arī ar gatavošanos 3x3 nometnēm šogad visā pasaulē. Gada sākumā man bija tas gods piedalīties Latvijas Radio 2 raidījumā “Latviešiem pasaulē”, lai pastāstītu par Jaunā gada sagaidīšanu latviešu centrā “Bērzaine” Vācijā un par šīs vasaras latviešu ģimeņu 3x3 nometni tajā, kas būs jau piektā Vācijā, kur ar ģimeni esam vieni no līdzorganizatoriem.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Šitie patrioti tukšmuldoņas kas Latviju sen pametuši var tik atbraukt uz ekskluzīvajām nometnem. vairāk nekāda tolka nav tik plātās. man kaimiņu Juris lielāks patriots ar zāģi mežā visu dzīvi melnu muti.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.