Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ilze Šūmane: Aizkrauklē notiek viss, kas latvietim ir svarīgi

31. janvārī dzimšanas dienu svinēja aizkraukliete Ilze Šūmane. Darba dienas Ilze aizvada Rīgā, taču brīvdienās sastopama savās mājās Aizkraukles pagastā. Lai dzimtajā pusē sasmeltos spēkus jaunajai darba nedēļai, kā arī piedalītos kārtējā deju kolektīva “Pēda” mēģinājumā.
Mierīgi svin
Ar Ilzi sarunājamies viņas dzimšanas dienā — 31. janvārī. Vaicāta, kā jūtas dienā, kad vēl viens mūža gads nācis klāt, jubilāre smejot teic, ka ļoti labi! “Es varu svinēt veselu nedēļu. Vārdadiena 27. janvārī, dzimšanas diena šodien. Katru dienu varu svinēt dažādos pulciņos, tāpēc varu izbaudīt mirkļus ar ģimeni, draugiem, kolēgiem,” saka Ilze. Vārdu vecāki esot izraudzījušies pēc savu kolēģu ieteikuma. Agrāk vārds bija izplatīts, nu jau samērā reti vecāki savas meitas nosauc šajā vārdā. Jubilāre cer, ka gan jau arī Ilzes reiz nāks atpakaļ.
Aizkraukles pagasts ir Ilzes dzimtā vieta. Auga kopā ar māsu Ilonu. Par bērnību runājot, jubilāre teic, ka dzīvojušas draudzīgi, taču, kādreiz vajadzējis arī par kaut ko pastrīdēties. Ilze smejot teic, ka tagad to pašu novēro arī savās meitās — ne mirkli nevar viena bez otras, viena otru ļoti atbalsta, un tad pēkšņi īssavienojums, un vēl pēc mirkļa — atkal dzīvo draudzīgi, it kā nekas nebūtu bijis. Un tas taču ir pats svarīgākais!

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.