Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ikviens mēģinājums vienkāršot komunikāciju ir apsveicams

Reinis Pozņaks, 2022. gada “Eiropas cilvēks Latvijā”, Twitterkonvoja veidotājs
Šī gada pirmā janvāra nedēļa pretēji gaidītajam lēnumam bija ļoti produktīva.
Twitterkonvojam sagādājām vairākas mašīnas, cilvēki zvana un ziedo transportlīdzekļus. Piektdien ceļā devās kārtējais konvojs, sasniedzot zīmīgu Ukrainai aizgādāto transportlīdzekļu skaitu — 999. Mums bija dilemma — darīt visu, lai sasniegtu četru ciparu skaitli, vai nē. Izvērtējot šoferu atgriešanos Latvijā, lai visiem pietiktu vietas atpakaļceļā, izlēmām 1000. automašīnu atlikt uz nākamo braucienu.
Decembra izskaņā mani atzina par 2022. gada “Eiropas cilvēku Latvijā”. Sajūtas bija divējādas. Bija daudz citu nominantu, kas būtu pelnījuši šo pagodinājumu. Salīdzinājumā ar citiem pretendentiem es biju tāds viena hita brīnums. Citi iemeslam, kura dēļ bija nominēti šim titulam, veltījuši lielāko daļu savas dzīves. Tajā pašā laikā esmu pagodināts. Kļūšana par “Eiropas cilvēku Latvijā” stimulē un kalpo kā motivācija, kas neļauj apstāties. Neliegšos, ka saņemt šādu novērtējumu ir patīkami, sevišķi tādēļ, ka titula ieguvēju nosaka tieši līdzcilvēku balsojums.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.