Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ikviens jaunietis ir vērtība. Pļaviņās noslēdzies projekts “Viena iespēja VISIEM!”

AKTĪVS PROJEKTA NOSLĒGUMS ar pārgājienu. Foto no biedrības albuma

Noslēdzies Pļaviņu “Jauniešu biedrības — CENTRS” īstenotais projekts “Viena iespēja VISIEM!”. No aizvadītā gada 1. jūlija līdz 31. decembrim tajā notikušas 14 dažādas aktivitātes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projektā iesaistīti jaunieši no Pļaviņām un tuvākās apkārtnes, un tā mērķis bija veicināt viņu piederības izjūtu un līdzdalību, dažādot brīvā laika pavadīšanas iespējas, palīdzēt apgūt dzīvei noderīgas zināšanas un iemaņas, mazināt mentālās veselības riskus, uzlabot garīgo veselību. Tomēr tā galvenais mērķis bija integrēt jauniešus ar ierobežotām iespējām aktīvo jauniešu kopienā, un kopā tas izdevās.

Jaunieši piedalījās dažādās izglītojošās, izzinošās un praktiskās nodarbībās, apguva jaunas prasmes meistarklasēs zinošu speciālistu vadībā. Projekta noslēdzošā aktivitāte bija pārgājiens Pļaviņu apkārtnē. Tā dalībnieki devās ceļā pa vēl neizstaigātām meža takām, baudot ziemīgo laiku un dabu, kā arī daloties atziņās par projektā piedzīvoto un iegūto. Galamērķī visi baudīja maltīti svaigā gaisā.

Biedrības vadītāja Evita Petenko atzina — projekts parādīja, ka Pļaviņās ir aktīvi jaunieši, kuriem svarīgi lietderīgi pavadīt brīvo laiku.

— Visas aktivitātes palīdzēja vēl labāk saprast, ka ikviens jaunietis ir vērtība un katram ir būtiska loma sabiedrībā. Līdz ar to arī turpmāk svarīgi dažādot brīvā laika pavadīšanas iespējas, kas ir ilgtermiņa ieguldījums jauniešu attīstībā nākotnē. Paldies ikvienam, kurš iesaistījās aktivitāšu organizēšanā un koordinēšanā! — teica Evita Petenko. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.