Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ikviens atbalsts vērtējams ar plus zīmi

Manuprāt, gandrīz katra sieviete grūtniecības laikā, dzemdībās, pēcdzemdību periodā saskaras ar ļoti daudz jaunām emocijām un jautājumiem, uz kuriem nevar rast atbildes. Katra no mums šos posmus iziet citādāk, katrai nepieciešama sava pieeja, savs atbalsta cilvēks, diemžēl šobrīd vienīgie informācijas avoti ir internets vai grāmatas, kuras visi nevar atļauties. Mēs saņemam ļoti daudz pārmetumu — ne tā sēžam, ne tā elpojam, ne tā aprūpējam, bet atbalstu nesaņemam. Ļoti svarīgi, kādi cilvēki tev ir apkārt, kā tev palīdz gan emocionāli, gan fiziski, taču ne visiem šādi atbalstoši cilvēki ir, tāpēc šī programma būtu liels solis un atbalsts jaunajām māmiņām Latvijā. Sajūta, ka neesi viens un vienmēr vari lūgt kādam atbalstu, ir nenovērtējama. Šis palīdzētu māmiņām neieslīgt depresijā, kas ir jau galējās sekas. Diemžēl arī šādi notiek, kad mamma vairs netiek galā ar šiem neatbildētajiem jautājumiem un emocijām, kuras nedrīkst izpaust. Mums ir jāpalīdz mammām šajā posmā, nevis jācīnās ar sekām.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.