Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Iesaka nodrošināties ar pelniem. Šīs ziemas slidenajos ceļos vainojams Ministru kabinets.

Janvāra sākumā Autotransporta direkcija informēja, ka apledojušu ceļu dēļ visā Latvijā iespējama reģionālo maršrutu autobusu kavēšanās, bet atsevišķos gadījumos neizbraucama ceļa dēļ nav iespējams nodrošināt reisu pilnā garumā. Par teju neiekarojamu stikla kalnu apledojušie grants ceļi kļūst arī piena mašīnām, “ātrās” palīdzības auto un citiem, kuriem pārvietošanās ir nevis untums, bet nepieciešamība.

Šajā ziemā aukstuma viļņi regulāri mijas ar atkusni un klimatisko pārmaiņu dēļ atkala kļūst par ikdienu. Pārāk slidena ceļa virsma bija iemesls, kādēļ janvārī Autotransporta direkcija bija saņēmusi informāciju par sabiedriskā transporta kavēšanos vai atsevišķu reisu pilnīgu vai daļēju neizpildi ceļa dēļ Aizkraukles pusē, kā arī Pierīgā, Bauskas, Liepājas, Cēsu, Valmieras, Tukuma, Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Vecumnieku, Suntažu, Madlienas, Meņģeles, Limbažu un Ainažu pusē.

Ināra Vītola, Sunākstes pagasta pakalpojumu centra vadītāja, teic, ka pagājušās nedēļas sākumā vairāki reisi uz Sunāksti bija atcelti, tajā skaitā SIA “Jēkabpils autobusu parks” autobuss, kas skolēnus nogādā Salas vidusskolā. Tāpat divas dienas Sunākstē nemanīja arī SIA “Daugavpils autobusu parks” autobusu, kas te ierodas, veicot maršrutu Subate—Rīga. Toties skolēni šajās dienās varēja nokļūt Daudzeses skolā, jo šī maršruta pašvaldības autobuss Sunākstē ieradās.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.