Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ielas remonts Pļaviņās izmaksās pusmiljonu eiro vairāk

Ilustrācija veidota ar canva.com

Aizkraukles novada domes sēdē deputāti nolēma apstiprināt Daugavas ielas posma no Raiņa līdz Upes ielai Pļaviņās pārbūves kopējo summu, kas tagad ir 2 020 851,22 eiro. Tas ir par teju pusmiljonu vairāk, nekā bija paredzēts iepriekš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā jau iepriekš informēja “Staburags”, no būvdarbu veikšanas atteicās uzvarētājs iepirkumā SIA “Viona” un par to paziņoja arī izraudzītais būvuzraugs SIA “IV”, atsaucoties uz noslogotību. Tā kā nākamo iepirkuma pretendentu piedāvājums minētajiem darbiem bija liekāks, pašvaldībai vajadzēja lemt, vai palielināt izmaksas šim objektam, kura īstenošanai paredzēts aizņēmums Valsts kasē.

Saistībā ar to, ka investīciju projekts “Daugavas ielas posma pārbūve no Raiņa ielas līdz Upes ielai Pļaviņās, Aizkraukles novadā” atbilst novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijai un attīstības programmai, nodrošinot lietderīgu investīciju īstenošanu pašvaldības autonomās funkciju izpildei, nolemts piešķirt nepieciešamās finanses, kas ir 569 885,96 eiro. Pašvaldības līdzfinansējums no šīs summas paredzēts 91 067, 65 eiro, bet aizņēmuma summa Valsts kasē būvdarbu izmaksu segšanai — 478 818,31 eiro.

Līdz ar to kopējā projekta īstenošana summa ir 2 020 851,22 eiro, no kuriem autoruzraudzībai paredzēti 1 875,50 eiro, būvuzraudzībai — 21 477,50 eiro, bet būvniecībai tie būs 1 997 498,22 eiro. Pārbūvējamajā ielas posma izbūvēs arī ūdenspiegādes, sadzīves un lietus kanalizācijas tīklu. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.