Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Iedzīvotājus aicina uz “Pēcpusdienas tēju ar Zemgales sociālajiem uzņēmējiem”

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija Labklājības ministrijas sociālās uzņēmējdarbības aktivitāšu cikla ietvaros “Attīstām sociālo uzņēmējdarbību kopā!” 31. martā Aizkrauklē rīkos informatīvu pasākumu “Pēcpusdienas tēja ar Zemgales sociālajiem uzņēmējiem”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumā, kas no plkst. 13.00 līdz 15.00 norisināsies Aizkraukles kultūras centrā, Spīdolas ielā 2, varēs uzzināt par sociālās uzņēmējdarbības aktualitātēm, un būs iespēja iepazīties ar trīs sociālajiem uzņēmējiem, uzklausot atklātus un personiskus stāstus par biznesu, ikdienas izaicinājumiem un vēlmi padarīt pasauli labāku.

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija informēs par nozares jaunumiem un iespējām, kā arī dalībniekiem būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus par Sociālā uzņēmuma likumu, atbalsta veidiem, sociālā uzņēmuma statusa iegūšanas procesu un citām nozares aktualitātēm.

Ar saviem pieredzes stāstiem dalīsies Gita Aizpure – sociālā uzņēmuma “4 vēji” pārstāve, Dace Indrika – sociālās uzņēmējdarbības vēstniece, kultūras un mākslas centra “Nātre” vadītāja un Zane Rožkalna – sociālā uzņēmuma “BJMK” dibinātāja un vadītāja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas novada sociālais uzņēmums “4 vēji” dod iespēju cilvēkiem ar invaliditāti strādāt katram savu spēju robežās rūpnīcā vai specializētajā darbnīcā sadarbībā ar Daudzfunkcionālo sociālo pakalpojumu centru “LAIPA”. Saražoto produkciju – ziepes, keramikas krūzes, bļodas un citus rokdarbus – var iegādāties “4 vēji” interneta veikalā.

KMC “Nātre” ir radošo personību apvienība Jelgavā, kas organizē dažādus kultūras un mākslas pasākumus ar pievienoto vērtību. Īstenotie pasākumi un projekti veicina vietējo kopienu un teritoriju attīstību.

“BJMK” piedāvā alternatīvu mūzikas izglītību atbalstošā vidē. Sociālais uzņēmums Jelgavā ir izveidojis mūzikas skolu “BJMK Rokskola” – Latvijā pagaidām vienīgo akreditēto mūzikas skolu, kas realizē profesionālās ievirzes izglītības programmu „Rokmūzika”. Viens no galvenajiem skolas mērķiem ir palīdzēt jauniešiem atklāt muzicēšanas prieku un nezaudēt to arī tad, ja nākotnes profesija izvēlēta citā nozarē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai piedalītos pasākumā, līdz 28. martam jāaizpilda elektroniska pieteikuma anketa: Vietu skaits ierobežots.

Pasākums ir daļa no Labklājības ministrijas sociālās uzņēmējdarbības aktivitāšu cikla “Attīstām sociālo uzņēmējdarbību kopā!”, ko finansē Eiropas Sociālais fonds. Cikla daudzveidīgās aktivitātes, kas plānotas, lai stiprinātu un attīstītu sociālās uzņēmējdarbības ekosistēmu Latvijā, norisināsies līdz 2023. gada novembrim. Tās tiek īstenotas sadarbībā ar nozares organizācijām – Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju, biedrībām “New Door”, “Reach for Change Latvia” un sociālo uzņēmumu “Visas Iespējas”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.