Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Iedzīvotājus aicina pieteikties Zemessardzes izaicinājumam “Kājnieki 2022”

Līdz 4. maijam Zemessardzes 35. kājnieku bataljona karavīri un zemessargi aicina iedzīvotājus pieteikties Zemessardzes izaicinājumam – sacensībām “Kājnieki 2022”, kas notiks 7. maijā Līvānu pilsētā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensību laikā dalībniekiem būs iespēja iejusties zemessarga lomā, gūstot kopēju ieskatu par zināšanām un prasmēm, kuras apgūst katrs zemessargs, lai krīzes situācijā aizsargātu gan savu ģimeni, gan Latviju.

Sacensību laikā komandām būs jāizpilda 10 teorētiski un praktiski uzdevumi, kas ir pietuvināti zemessarga reālajiem uzdevumiem dienestā. Uzdevumi ir veidoti daudzveidīgi, un starp tiem ir paredzēta granātas mešana, šaušana ar pneimatisko ieroci, izdzīvošanas iemaņu pārbaude, militāro sakaru un orientēšanās jautājumi, kaujas fitnesa tests, šķēršļu pārvarēšana, nojumes būvēšana un citi uzdevumi.

Izaicinājumam var pieteikties visi interesenti no 18 gadu vecuma. Komandas sastāvā obligāti ir jābūt četriem dalībniekiem. Priekšzināšanas par Zemessardzi dalībniekiem nav obligātas. Visi interesenti tiek aicināti pieteikties elektroniski, aizpildot anketu www.ej.uz/Kajnieki2022. Iepazīties ar sacensību nolikumu ir iespējams Līvānu novada mājaslapā www.livani.lv un Zemessardzes mājaslapā www.zs.mil.lv (https://www.zs.mil.lv/sites/zs/files/document/Nolikums_K%C4%81jnieki2022.pdf ).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensību dienā, 4. maijā, no plkst. 8:30 līdz 17:00 pie Līvānu stikla un amatniecības centra Līvānu iedzīvotāji un pilsētas viesi tiek aicināti uz militārās tehnikas un ekipējuma izstādi, bet no plkst. 15:30 – uz Nacionālo bruņoto spēku Štāba orķestra ansambļa un Līvānu novada muzikālo mākslas kolektīvu koncertu. Uzreiz pēc koncerta visiem interesentiem būs iespēja vērot Zemessardzes 35. kājnieku bataljona taktisko uzdevumu paraugdemonstrējumus.

Zemessardzes 3.Latgales brigādes ZS 35. kājnieku bataljona Civilmilitārās sadarbības daļa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.