Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Handbolā līderi, skrīverieši, piekāpjas dobelniekiem

Aizkraukles sporta centrā aizvadīta Latvijas handbola čempionāta 1. līgas spēle starp vienībām “HK S&A” un “ZRHK Dobele/DSS”. Sezonas līdzšinējais līderis, skrīverieši, piekāpās dobelniekiem par četriem vārtiem — 25:29.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Spēles pirmajās astoņās minūtēs mājiniekiem izdevās atklāt spēles rezultātu un būt priekšā dobelniekiem ar +1. Tālākajā spēles gaitā vadības groži ZRHK “Dobele/DSS” rokās, pirmo puslaiku noslēdzot ar trīs vārtu pārākumu 17:14. Otrā puslaika laikā dobelnieki rezultāta starpību tikai palielināja un spēli noslēdz ar rezultātu 29:25.

Sešu vārtu guvums vienības “HK S&A” handbolistam Mārtiņam Gailītim, piecus guva Jorens Jānis Glods. Dobeles komandā astoņus vārtus guva Rūdolfs Elferts, bet sešus Kristers Suharevs.