Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Gunta Žilde: “Jābūt skaidrai nostājai”

Februārī lauksaimnieki Lauku atbalsta dienestā (LAD) ļoti aktīvi piesakās valsts un Eiropas Savienības atbalsta projektiem pasākumā “Ieguldījumi materiālajos aktīvos”. Par šo naudu varēs iegādāties arī lauksaimniecības tehniku, turklāt to iespējams izvēlēties no Tehnikas un iekārtu kataloga. Tas nozīmē — ja tehnikas vienība tajā iekļauta, to var iegādāties bez iepirkuma rīkošanas. Pasākums attiecas uz dažādu iekārtu, būvju, siltumnīcu, mēslu krātuvju būvniecību un daudzām citām aktivitātēm.
Iepriekš bija noteikts, ka pieteikšanos slēgs pēc 10. februāra. Tomēr sakarā ar to, ka no lauksaimniekiem bija ļoti liela interese, bet daudzi no atbildīgajām iestādēm Covid-19 ierobežojumu dēļ nepaspēja saņemt vajadzīgos dokumentus, dažādas izziņas, pieteikšanās tika pagarināta līdz 24. februārim. Tiesa, finansējuma apjoms Viduslatvijas reģionālajai pārvaldei jau ir sadalīts, un līdz ar to nepietiks visiem, kas to vēlas saņemt. Cik man zināms, tāda pati situācija ir arī citu reģionu pārvaldēs.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.