Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Grupai “Eridana” jauna dziesma – “Starp sauli un debesīm”

Grupa “Eridana”, kurā apvienojušies mūziķi Iveta Baumane un Roberts Pētersons, radījusi dziesmu “Starp sauli un debesīm”. Tā iekļauta grupas pagājušā gada nogalē izdotajā albumā “Tagad, šeit un tūlīt”. Mūzikas un teksta autors ir Andris Lazdāns, kurš popularitāti ieguva darbojoties kā DJ Andy Bassland.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai arī dziesmas teksts nav par priecīgiem dzīves notikumiem, tajā tomēr ir kaut kas gaišs un mierinošs, un pati dziesma šķiet cerību pilna ar sajūtu, ka viss būs labi. Dzīvē mums ir dažādi notikumi un zaudējumi, no kuriem mēs noteikti kaut ko varam mācīties. Dziesmas autors Andris Lazdāns atstāj klausītāju ziņā pārdomas par ko ir šis stāsts. Vai tas ir par pagājušiem dzīves notikumiem, pagājušām attiecībām, vai aizgājušu cilvēku…

“Dziesmu nodevu tieši grupas “Eridana” gādīgajās rokās, kura prot notvert, izjust, radīt un niansēs nodot tālāk to krāšņo noskaņu buķeti, kurai klausītāji vienmēr ir atvērti, un ko gaida kā aizvien jaunu muzikālu piedzīvojumu”, tā par sadarbību stāsta dziesmas autors.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.