Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Grupa ERIDANA izdod singlu “Tu pārņem manu prātu”

Publicātes foto

Grupa ERIDANA, kuras kodolu veido Iveta Baumane-Pētersone un Roberts Pētersons, laiž klajā singlu “Tu pārņem manu prātu” no gaidāmā albuma. Pirms pusotra gada grupa laida klajā savu pirmo studijas albumu “Tagad, šeit un tūlīt”, taču šobrīd aktīvi strādā pie otrā albuma dziesmām un, kā atzīst grupas dalībnieki, šī albuma skanējumā cenšamies atklāt jaunas sava skanējuma šķautnes, eksperimentējot gan ar melodiskajiem salikumiem, gan dziesmu producēšanas procesā. “Ir pagājis kāds laiciņš kopš pirmā albuma iznākšanas, un pa šo laiku ir sakrājies kaut kas, ko vēlamies pateikt un arī, protams, vēlamies iepriecināt klausītājus ar kaut ko muzikāli svaigu”, tā atzīst grupas dalībnieki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dziesmas vēstījums ir par cilvēciskām attiecībām, gan romantiskām, gan ikdienišķām. Bieži ir sastopamas situācijas, kad mums iepatīkas kāds cilvēks, sākumā viņš šķiet gandrīz ideāls, taču pēc kāda laika mēs sākam pamanīt kādas šī cilvēka īpašības vai uzvedību, kas mums nepatīk, un tad mēs cenšamies viņu izmainīt, padarīt sev ērtu jeb pieradināt. Un no otras puses atkal ir situācijas, kad sākotnēji attiecībās mēs sevi cenšamies parādīt labākus nekā patiesībā esam. Sanāk tāda kā izlikšanās un mānīšanās, taču esot patiesi jau attiecību sākumā mēs aiztaupītu liekas problēmas un attiecības izveidotos pareizo iemeslu dēļ un ar īstajiem cilvēkiem. Bet kā risinājums šim visam, ir aicinājums būt godīgiem pašiem pret sevi, pret otru un pamēģināt uz lietām paskatīties ar otra cilvēka acīm.

Dziesma “Tu pārņem manu prātu” pieejama visās populārākajās straumēšanas vietnēs no 28.maija

Par grupu:

Grupas “Eridana” kodols sastāv no diviem mūziķiem – Iveta Baumane-Pētersone un Roberts Pētersons. Šī apvienība pastāv jau ilgāku laiku, bet zem nosaukuma “Eridana” aktīvi tiek radīta jauna mūzika kopš 2021. gada. Šajā laikā izdoti vairāki singli un viens albums ar nosaukumu “Tagad, šeit un tūlīt”. Abi mūziķi raksta, ieraksta un producē mūziku pop/rock stilā saglabājot dzīvo instrumentu un grupas skanējumu, vienlaicīgi jaucot to ar dažādiem moderniem popmūzikas elementiem. Mūzikas pamatā abi izceļ mūzikas melodiskumu, un tekstos bieži atspoguļojas ikdienā novērotas īstas un patiesas dzīves atziņas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.