Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Grupa “Eridana” izdod dziesmu “Dzīves salauztās”, kas tapusi Ukrainas kara iespaidā

Dziesma ir tapusi, iespaidojoties no šā brīža notikumiem Ukrainā. Tā ir veltījums gan visiem šī postošā kara upuriem, gan arī visu citu karu upuriem. Karš ir briesmīgs un bezjēdzīgs visos laikos. Kamēr mēs pierodam pie ziņās dzirdētā un tas sāk kļūt par fonu mūsu ikdienai, ar šo dziesmu grupa “Eridana” vēlas atgādināt, ka kādam tā joprojām ir skarba realitāte, jo tiek izpostītas šo cilvēku dzīves, mājas, nogalināti radinieki, draugi, bērni. Un tikpat svarīgi ir saglabāt ticību, ka labais vienmēr uzvar, un kādu dienu viss atdzims!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dziesmas autori ir grupas “Eridana” dalībnieki Roberts Pētersons un Iveta Baumane, taču muzikāli skaistu un emocionāli spilgtu nokrāsu piešķir grupas “DaGamba” dalībnieka Valtera Pūces iespēlētās čella partijas.

Dziesmas videoklipā šo stāstu izdejo Latvijas televīzijas šova “Ko tu proti Latvija?” šī gada uzvarētājs Dāgs Zvirgzdiņš.

“Mēs ļoti priecājamies par sadarbību ar talantīgo dejotāju Dāgu Zvirgzdiņu, kurš uztvēra mūsu domu lidojumu un pārvērta to horeogrāfijā. Tāpat esam priecīgi un pagodināti sadarboties ar Valteru Pūci, kurš ar savu čella spēli piešķīra dziesmai vēl dziļāku emocionālo noskaņu. Lielu paldies sakām arī video klipa veidotājam Kasparam Kambaram”, stāsta grupa “Eridana”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valters Pūce par sadarbību stāsta: “Es biju ļoti priecīgs un pagodināts par piedāvājumu sadarboties, jo dziesma šķita ļoti laba un aktuāla. Uzreiz jutu, ka čells tur labi iederēsies, paspilgtinās dziesmas skanējumu.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.