Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Gribēju būt Ralfs Rubenis, nevis “Tranzīts” uz mūžu!

“Tikai cilvēks”, “Tāds laiks”, “Septiņas dienas”, “Nepabeigtie darbi” — tā ir tikai daļa no populārākajām grupas “Tranzīts” dziesmām. 11. augustā šī deju grupa viesosies Skrīveros. “Staburags” pirms koncerta uz sarunu uzaicināja grupas “Tranzīts” solistu Ralfu Rubeni.
— Grupa “Tranzīts” tapa 1994. gadā festivālā “Sinepes un Medus” Madonā. Savulaik festivāls “Sinepes un Medus” norisinājās divas dienas un bija diezgan populārs. Vai atceraties savu toreizējo uzstāšanos? Emocijas, uztraukums, cerība, ticība sev… Kas mudināja dziedāt tik lielam apmeklētāju pulkam?
— Festivālā piedalījāmies kā grupa “PEA” (feniletamīns — viela, kas izstrādājas cilvēkā, kad viņš ir iemīlējies). Par grupu “Tranzīts” pārtapām gadu vēlāk — pirms pirmā albuma “Paralēlās pasaules” izdošanas. Uzstājoties — adrenalīns, neziņa. Gan jau, ka tā ir vairumam jauno censoņu, pirmoreiz nonākot lielākas publikas priekšā. Piedalīties mūzikas festivālā mudināja toreizējais grupas biedrs Aldis Zaļūksnis, par ko viņam, protams, paldies!

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.