Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Grausts Kokneses centrā

Labdien, “Staburag”!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atvainojiet, ja esat traucēti. Vainīgs ir mans sešgadīgais mazdēls. Ciemos bija atnācis kaimiņš, kad pēkšņi no blakusistabas izskrēja mazdēls un teica: “Es jums kaut ko parādīšu!” Vicināja izlietotu aploksni, uz kuras bija zīmējums: “Ziniet, es uzzīmēju tādu pašu māju, kādas rāda no Ukrainas televīzijā. Skatieties!”

Skatījāmies un saskatījām tepat Parka ielā esošo graustu, kas nu jau vairāk nekā trīsdesmit gadu “iepriecina” ne vien mūsu acis, bet visu iebraucēju, tūristu, arī ārzemju tūristu, kuri brauc priecāties par skaisto Koknesi. Koknesieši jau sen brīnās, kāpēc šāda māja kā rēgs stāv galvenajā ielā, kas ved uz skolu, parku, pilsdrupām?! Jā, kā īpašums tas ir? Vai īpašniekam to nebūtu jāpabeidz būvēt vai arī, ja nav vajadzīgs, jānojauc? Domājam, ka šajā jautājumā savs vārds būtu jāsaka pašvaldībai Ar cieņu —

divi koknesieši no Parka ielas

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

***

Ar vēstuli iepazīstinājām Kokneses apvienības pārvaldes vadītāju Ilmāru Klaužu. Viņš paskaidroja, ka nepabeigtā māja ir privātīpašums un jau vairākus gadus tā izsludināta pārdošanā, bet pircējs diemžēl nav atradies. Mājas īpašnieks vairākkārt sodīts par nesakopto apkārtni, tagad būvvalde uzdevusi celtni sakārtot tā, lai tā būtu drošāka un tajā nevarētu iekļūt jebkura persona. Diemžēl pašvaldībai nav tiesību ēku nojaukt, jo tā neapdraud cilvēku dzīvību.

Sagatavoja

Ināra Sudare

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.