Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Gostiņos futbola maču tiesā piedzērušies tiesneši. Sods – mūža diskvalifikācija

Ilustrācija no canva.com

13. augustā pulksten 15.40 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Pļaviņās, Gostiņu stadionā futbola spēles laikā spēlētājiem radušās aizdomas par to, ka tiesneši, iespējams, veic savus darba pienākumus alkohola reibuma stāvoklī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Spēle tika pārtraukta un ierodoties notikuma vietā Valsts policijas amatpersonas konstatēja, ka viens no tiesnešiem, kāds 1972. gadā dzimis vīrietis ir 2,14 promiles lielā alkohola reibumā un otrs tiesnesis, kāds 1987. gadā dzimis vīrietis ir 2,92 promiles lielā alkohola reibumā. Par šo pārkāpumu abiem tiesnešiem uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Pārkāpumi fiksēti 13. augustā notikušajā 3. līgas Ziemeļu zonas turnīra spēlē Gostiņu stadionā starp FK “Pļaviņas DM” un “Sports United”/FK “Cēsis” komandām. A. Krastiņš šajā spēlē pildīja galvenā tiesneša pienākumus, S. Kaļmuks bija tiesneša asistents.

Pateicoties apzinīgai futbolistu reakcijai uz tiesnešu aizdomīgajām darbībām spēles laikā, mačs tika pārtraukts, bet uz spēles norises vietu tika izsaukti Valsts policijas pārstāvji. Veiktajās pārbaudēs minēto tiesnešu izelpā tika konstatēta alkohola klātesamība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas Futbola federācija (LFF) pēc konstatētajiem pārkāpumiem savu pienākumu veikšanā tiesnešiem Andrim Krastiņam un Sergejam Kaļmukam piemērojusi mūža diskvalifikāciju no turpmākas LFF organizēto futbola spēļu pārraudzīšanas.

LFF kategoriski nosoda minēto tiesnešu klaji neprofesionālo rīcību un izsaka nožēlu par radušos situāciju. LFF ir pateicīga komandu spēlētājiem par apzinīgo reakciju, kas ļauj LFF jau pēc mazāk nekā diennakts sodīt minētos tiesnešus ar pelnīti bargu sodu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.