Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Gods un slava mūsu atbalstītājiem

18. augustā Koknesē atzīmējām Likteņdārza Saieta nama gada jubileju, kurā atskatījāmies uz tā pirmā gada darbības rezultātiem. Skaidrs, ka, pateicoties Saieta nama esamībai, Likteņdārza apmeklētāju skaits ir pieaudzis, sevišķi ziemas mēnešos. Vēlos izteikt pateicību Saieta nama vadītājai Antrai Purviņai par pasākumu kvalitāti un to dažādību, Kokneses apvienības pārvaldes vadītājai Agritai Vagoliņai par iespēju Kokneses apvienības iedzīvotājiem nokļūt uz konkrētiem pasākumiem, kā arī visiem Kokneses un Aizkraukles novada iedzīvotājiem, kuri, izrādot atbalstu Likteņdārzam, apmeklējuši vai vēl tikai plāno apmeklēt mūs. Vēlos uzsvērt arī lielisko sadarbību un vienmēr saņemto atbalstu no Aizkraukles novada domes — jo īpaši tās priekšsēdētāja Leona Līduma un viņa vietnieka Daiņa Vingra.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.