Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Gida lomā iejutīsies Daugavas Sams. Biedrība “Pērses krasts” prezentē mobilo lietotni “Galastacija Koknese”

Kokneses tūrisma informācijas centrā norisinājās biedrības “Pērses krasts” projekta “Daugavas Sama stāsts” noslēguma pasākums. Tajā bija iespēja ne tikai nobaudīt rīta kafiju kopā ar Daugavas Samu, bet arī prezentācijā iepazīt mobilo lietotni “Galastacija Koknese”. Lietotne piedāvā unikālu iespēju iepazīt Kokneses vēsturi interaktīvā veidā, un tā ir inovatīvs solis kultūrvēsturiskā mantojuma izzināšanā un tās piekļuves uzlabošanā, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas. Tāpat lietotne izmanto paplašinātās realitātes (AR) tehnoloģiju, lai bagātinātu lietotāju (tūristu) pieredzi, piedāvājot papildinformāciju un vizuālus elementus par apskates objektiem. Lietotnes saturs iekļauj esošos un zudušos Kokneses vēsturiskos objektus, radot lietotājiem plašāku izpratni par šo vietu kultūrvēsturiskajām vērtībām.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.