Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Gan vecākiem, gan skolām atšķiras priekšstats par nepieciešamajām lietām

Aizkraukles novada Izglītības pārvaldes vadītāja Sarmīte Kļaviņa stāsta, ka izvērtētas mācību līdzekļu prasības un šie jautājumi pārrunāti ar mācību iestāžu vadītājiem. Viņa atzina, ka ne pagājušajā gadā, ne šajā nevienā Aizkraukles novada skolā neesot situācija, ka nevarētu ar kaut ko skolēnus nodrošināt. Arī šobrīd no pašvaldības puses paveikts nepieciešamais, lai izglītības iestādēs būtu viss mācību procesa nodrošināšanai. Savukārt iestāžu vadītāji ir informēti, ka gadījumos, ja līdzekļu šim mērķim nav vai pietrūkst, jāsniedz pieprasījums papildu finansējumam.
— Neapšaubāmi, ir labi, ja ir konkrēti un vienādi noteikumi visiem, tāpēc precizēts, kuri mācību līdzekļi jāiegādājas par pašvaldības finansējumu, un šobrīd ar to problēmu nav. Ir gan atsevišķi gadījumi, kur domas dalās par to, kas tad ir individuālais mācību līdzeklis. Visi saprotam, ka rūtiņu un līniju burtnīcas iegādājas vecāki, bet, piemēram, sarakstā norādīts, ka nošu burtnīca jāpērk skolai. Nedomāju, ka tas būtu kāds liels pārkāpums, ja kāda skola arī prasītu vecākiem tās iegādāties. Līdzīgi ir ar krāsu zīmuļiem, ja bērns vēlas krāsot ar kādiem konkrētiem. Katrā ziņā neviens bērns nepaliks bez mācību līdzekļiem, ja arī kāda no tiem viņam nebūs līdzi brīdī, kad nepieciešams, jo skolas iepērk rezerves, — saka Sarmīte Kļaviņa.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.