Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Galvenais ir bērns un viņa vajadzības (fotogalerija)

Svarīgi, lai skolas vide būtu silta, mājīga un patīkama. Gādā par audzēkņiem tāpat kā ģimenē
Kokneses pamatskolā-attīstības centrā gaidīts katrs bērns ar īpašajām vajadzībām un tiek darīts viss, lai viņš justos labi.
Kā otras mammas
Vislabāk kādu vietu izvērtēt, ja tajā neesi bijis ilgāku laiku. Allaž ir prieks, ja redzi, ka nekas nav stāvējis uz vietas un ir piedzīvotas pārmaiņas. Tā bija, ierodoties Kokneses pamatskolā-attīstības centrā.
Pirmais, ko ievēroju, ir uzbrauktuve. Tātad skaidrs, ka šo iestādi var apmeklēt arī bērni ar kustību traucējumiem. Verot skolas durvis, nav iespējams nemanāmi paslīdēt garām dežurantam — arī tas ir būtiski, gādājot par audzēkņu drošību. Katram, kurš ienāk skolā, jāpiereģistrējas īpašā žurnālā. Vestibils ir gaišs un saulains. Šajā telpā iekārtota skolēnu radošo darbu izstāde. Televizora ekrānā redzama informācija par skolas dzīvi.
“Staburagu” sagaida Elīna Ivanāne, Kokneses pamatskolas-attīstības centra IT mentore un metodiķe. Sākumā dodamies uz darbinieku telpu. “Bērniem cenšamies iedot visu, ko maksimāli varam,” teic Elīna Ivanāne un pastāsta par skolas ikdienu. “Vispirms ir mācību process. Tad atkarībā no katra audzēkņa vajadzībām sākas dažādas nodarbības — logopēdija, ritmika, ārstnieciskā vingrošana. Pārējie darbojas pulciņos, un skolā tie ir dažādi.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.