Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Futbola klubs “Pļaviņas DM” svin 20 gadu jubileju

Futbols ir iecienīta spēle, bet nav daudz vietu, kur tas kļuvis par tradīcijām un panākumiem bagātu nodarbi jau vairākās paaudzēs. Pļaviņās tā noteikti ir, jo futbola klubs “Pļaviņas DM” šogad svinēja savas darbības 20 gadu jubileju. Svētkos tikās daudzi futbola spēlētāji, līdzjutēji, atbalstītāji un vienkārši — draugi.
Gandrīz simt gadu senas tradīcijas
Futbola tradīcija Pļaviņās gan ir vēl senāka, jo 1924. gadā Gostiņos dibināta Latvijas Kultūras veicināšanas biedrības futbola komanda “L.K.V.B.”, kurai pļaviņieši drīz svinēs simtgadi. Savukārt pilsētas čempionātam šajā spēlē ir teju 25 gadi, un tas viss sākās, kā arī turpinās līdz ar kluba galveno virzītājspēku un treneri Imantu Siliņu. Viņš atzina, ka gadi paskrējuši tik ātri, bet pienācis brīdis, kad gribas atskatīties uz paveikto, jo ir gan spēlētāji, gan panākumi, kā arī tikties ar visiem, kuriem futbols tuvs.
Kluba aizsākumi meklējami laikā, kad Imanta dēls Guntars lūdza tētim, lai patrenē viņu ar draugiem, jo no futbola kaut ko saprot. Puišu, kuri grib spēlēt, netrūka, un, kad tā lieta aizgāja, pievienojās vēl vairāk.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.