Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Fejas, kas rada maģisko noskaņu

Daiga Igaune: šo darbu var darīt tikai tad, ja spēj to izjust un iejusties pilnībā
“Bezgalīgo sajūtu stāsti” ir trīs dāmu radošā apvienība, kuras citiem rada svētkus. Tādus gaisīgus, arī maģiskus, it kā viesos būtu ieradušās fejas. Viena no viņām ir Daiga Igaune, kuru dzīve aizvedusi uz Ozolniekiem pie Jelgavas, bet viņas dzimtā puse ir Irši. Arī tur cilvēki jau iepazinuši stāstus ar bezgalīgo sajūtu.
Krāsainas sajūtas
— Kas ir “Bezgalīgo sajūtu stāsti”?
— Sirdsmīļš projekts kopā ar cilvēkiem, kuri ienākuši manā dzīvē — Vinetu un Aneti. Jūtos pateicīga un privileģēta būt kopā un darboties. Apvienība mums ir trīs gadus, bet arī pirms tās es vadīju bērnu pasākumus individuāli. Tad satikos ar vienu no meitenēm, un pamazām radās kopīgas idejas. Bija viens mācību gada noslēgums, kad nolēmām sarīkot svētkus savējiem, un tie izvērtēs baltajā ballītē ar attiecīgas krāsas tērpiem un noformējumu. Tas viss sakrita brīdī, kad ar meitu apmeklējām “Brīnumskapja” koncertus, un kādā brīdī bija kā zibens spēriens — arī mēs esam gana radošas! Kāpēc nemēģināt piedāvāt ko pašām? Tā pamazām viss radās. Pirmais kopīgais pasākums bija pie vienas no kolēģēm, kas izvērtās par zaļo stāstu. Pēc tam radās arī rozā un zilo krāsu stāsti. T

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.