Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Evitai Butānei ļoti patīk darbs ar jauniešiem

Pļaviņu Jauniešu iniciatīvu centru “Ideja” Evita Butāne vada otro gadu. Nelielā auguma un savu gadu dēļ viņa maz atšķiras no jauniešu auditorijas, ko pārstāv. Tomēr aiz šķietami ārējā trausluma Evita noteikti ir spēcīga personība, kurā jaunieši ieklausās. Šajos divos gados viņa ienesusi ko jaunu centra darbībā, arī pati daudz mācījusies un apguvusi. Savukārt personīgajā dzīvē — nesen apprecējusies un mainījusi uzvārdu. Drīzumā uz noteiktu laiku Evitai darbā gaidāma pauze, bet pirms tās — saruna ar “Idejas” vadītāju.
— Darbs “Idejā” bija jūsu pirmā pieredze darbā ar jauniešiem. Kas pamudināja to izvēlēties?
— Pirms tam strādāju Rīgā, bet tad pieņēmu būtisku lēmumu atgriezties dzīvot tuvāk dzimtajai pusei, kas ir Jēkabpilī. Vajadzēja meklēt darbu. Uzreiz tas neizdevās, jo vēlējos atrast tādu, kas patiktu un atšķirtos no iepriekšējā sabiedrisko attiecību speciālista darba. Gribējās kaut ko radošāku, vairāk saskari ar cilvēkiem, jo sabiedriskajās attiecībās tas tomēr ir darbs birojā pie datora. Tad pamanīju sludinājumu par vadītāja vakanci “Idejā”. Pieteicos, lai gan bija šaubas, vai tas man būs piemērots un mani vispār pieņems, jo vadītājs ir vadītājs, un man tādas pieredzes nebija. Arī izglītība man bija sabiedrisko attiecību jomā, biju iestājusies maģistrantūras programmā projektu vadībā, ko šogad pabeidzu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.