Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Evita Rozenberga: es cilvēku vērtēju pēc rīcības un attieksmes pret citiem

16. dzimšanas dienu nosvinējusi aizkraukliete Evita Rozenberga. Viņa atzīstas, ka jau sen šo dienu gaidījusi, jo licies, ka šis vecums ļaus justies pieaugušai. Taču tagad, kad tas sasniegts, tā gan neliekas. Sev šajā dienā vēlēs veiksmi eksāmenos un vienkārši būt laimīgai.
Gatavojas eksāmeniem
Evita mācās Aizkraukles novada vidusskolas 9. klasē, pabeigusi mākslas skolu, taču pirmā izglītības iestāde bija bērnudārzs “Zīlīte”. Ar lielu sirsnību meitene atceras audzinātāju Felicitu, kuru arvien priecājas satikt, kas uzdzen nostalģiju pēc tām nebēdnīgajām dienām. Evita atzīstas, ka bija blēņdare: “Negribēju gulēt diendusu, ar tādiem pašiem, kuriem miegs nenāca, mētājāmies ar mantiņām, spilveniem. No meitenēm es viena tāda biju. Man bija bail, kad Felicita piegāja pie mammas, domāju, ka tūlīt visu izstāstīs.”
Meitene izjūt, cik strauji tuvojas eksāmenu laiks, un ar katru dienu paliek mazāk laika, lai tiem sagatavotos. Nu katru dienu var satikt skolotājus. Ir iespēja sagatavoties mājās un stundās visu nesaprotamo noskaidrot. Liels atbalsts ir klases audzinātāja Oļesja Beļajeva, kas ir ļoti atsaucīga, pie kuras var vienmēr vērsties. Jautāta, kuri mācību priekšmeti visiecienītākie, Evita teic: “Laikam esmu valodu cilvēks, jo tās man padodas vislabāk. Tas varbūt mammas ietekmē, jo viņa ir latviešu valodas skolotāja un man palīdz. Lai būtu labas atzīmes matemātikā, fizikā, ķīmijā, man vajag ļoti censties.” Viņai ir arī laimējies, ka matemātikā palīdz vecmāmiņa, ilggadējā Jaunjelgavas vidusskolas matemātikas skolotāja Valentīna Rimare.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.