Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Evija Smilgāja — “Gada ārsts speciālists”

EVIJA SMILGĀJA, Aizkraukles medicīnas centra psihiatre, narkoloģe un bērnu psihiatre, pasākumā “Gada balva medicīnā” saņēma balvu nominācijā “Gada ārsts speciālists”.
Foto no www.arstubiedriba.lv

Pasākuma “Gada balva medicīnā” svinīgā ceremonija šogad notika jau 12. reizi, un tajā tika pasniegts rekordliels balvu skaits — 22! Balvu “Gada ārsts speciālists” ieguva Aizkraukles medicīnas centra psihiatre, narkoloģe un bērnu psihiatre Evija Smilgāja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par “Gada balvas medicīnā” 10 nominācijām Latvijas Ārstu biedrības interneta mājaslapā varēja balsot ikviens sabiedrības pārstāvis. Kopumā sabiedrība balvām nominēja vairāk nekā 500 pretendentu, bet unikālo balsotāju skaits pārsniedza astoņus tūkstošus.

Balsojot par Eviju Smilgāju, pacienti atzina, ka viņa iemieso visas tās īpašības, kādām būtu jāpiemīt izcilam ārstam. Evijas Smilgājas pacientu loks ir visai plašs — pie savas dakterītes viņi brauc no Jēkabpils, Madonas, Rīgas, Liepājas, pat Ventspils… Pacienti zina — viņi tiks uzklausīti jebkurā laikā, kā rakstīts Ārstu biedrības mājaslapā, “pat Līgo vakarā…”.

Pirmo reizi “Gada balva medicīnā” tika pasniegta 2008. gadā. Šajos gados strauji pieaugusi arī sabiedrības iesaiste, un pašlaik cilvēki savus pieteikumus sūta pat no ārzemēm, vēloties godināt labākos no labākajiem mediķiem. Par “Gada notikumu medicīnā 2021” tika atzīts Latvijas Anesteziologu un reanimatologu asociācijas iesaistīšanās Latvijas veselības aprūpes sistēmas pilnveidē un sabiedrības veselības veicināšanā, kā arī Covid-19 pacientu glābšanā. Latvijas Ārstu biedrības rīkotajā pasākumā viesus un TV skatītājus uzrunāja Valsts prezidents Egils Levits ar kundzi Andru Leviti.

“Gada balvas medicīnā 2021” svinīgo ceremoniju ReTV atkārtojumā iespējams noskatīties18. martā plkst. 12.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.