Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ērgļu meiteņu futbola komanda gaida jaunas spēlētājas

Jau divus gadus kaimiņos — Madonas novada Ērgļos — notiek futbola treniņi meitenēm, kā rezultātā izveidota komanda, kas ar panākumiem piedalās dažādās sacensībās. Par komandas pirmsākumiem un turpmākajām iecerēm “Staburagam” stāsta treneris Jānis Rukmanis. Meiteņu un sieviešu futbols pēdējos gados ir ievērojami attīstījies un paplašinājies, par ko liecina augošais komandu skaits un Latvijas nacionālās sieviešu izlases starptautiskās spēles. Pasaulē sieviešu futbols ir populārs, masveidīgs ar identiskiem klubu un izlašu turnīriem kā vīriešiem. Latvijā meiteņu futbols pastāv visās lielākajās futbola organizācijās, un finansējums ir vai nu no Latvijas Futbola federācijas, vai arī ar saviem līdzekļiem atbalsta vecāki.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.