Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ēnu dienā zemessargi Aizkraukles skolēniem stāsta par ieročiem

Ēnu diena Aizkraukles novada vidusskolas ēkā Draudzības krastmalā.
Gunas Mikasenokas foto

Šodien norisinās karjeras izglītības programma Ēnu diena, kurā piedalās arī Aizkraukles novada vidusskolas audzēkņi. Pie skolēniem Draudzības krastmalas ēkā šodien viesojās Zemessardzes 55. kājnieku bataljona zemessargi no Aizkraukles. Viņi stāstīja par Zemessardzi, ieročiem, dienestu un atbildēja uz daudzajiem jautājumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Organizācijas “Junior Achievement Latvia” projektu vadītāja Linda Volāne informē, ka Ēnu dienas gaitā šogad piedalās 1825 ēnu devēji. Ēnu diena ir karjeras izglītības programma 1.—12.klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Visvairāk ēnu “vakanču” piedāvā pašvaldības un valsts iestādes un tādas nozares kā kultūra, tieslietas un veselības aprūpe. Savukārt no ēnotāju puses pieprasītākās šogad ir valsts pārvaldes, aviotransporta, pašvaldību, augstākās izglītības, informācijas tehnoloģiju un veselības aprūpes nozares.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.