Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Emocijas un enerģija ilgam laikam. Jolantas Mašinskas, Bebru pagasta pakalpojumu centra vadītājas aizvadītā nedēļa

Lai arī dažkārt šķiet, ka viss notiek pārāk lēnu, tomēr ieceres virzās uz priekšu!

Aizvadītā nedēļa pagājusi Dziesmu un deju svētku noskaņā. Ne tikai Rīgā, bet ikvienā novadā, jo sekojām līdzi, arī savējo dalībai, kopā izbaudot to īpašo noskaņu. Tā bija brīnišķīga!

Pašai iznāca klātienē noskatīties deju lieluzveduma “Mūžīgais dzinējs” ģenerālmēģinājumu Daugavas stadionā. Ļoti izcils un skaists koncerts! Repertuārs bija skatītājiem vienkārši uztverams, saprotams un sirsnīgs. Tas apliecina, ka ne vienmēr nepieciešami sarežģīti iestudējumi, lai dejas prieks būtu gan dejotājiem, gan bauda skatītājiem.

Koncertu caurvija Ceļinieka stāsts, kas dodas apciemot savus tuvos un tālos radus visos Latvijas novados, līdz ar to atklājot un iepazīstinot skatītāju ar katra novada dažādību. Koncerta režija, scenogrāfija, mūzika bija tik pārdomāta, ka tas viss kopā lika sajūsmā aizrauties elpai un nobirt kādai asarai.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.