Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Elis” inovatīvie risinājumi higiēnas preču pieejamības nodrošināšanai skolās

Foto: Pexels.com / Stanley Morales

Starptautiskais uzņēmums “Elis” piedāvā divus jaunus un inovatīvus risinājumus sieviešu higiēnas preču uzglabāšanai izglītības iestādēs – “Ladybox” un “Lady care”. Uzziniet, kādas ir to priekšrocības un kādu papildu pievienoto vērtību tie sniedz skolnieču labklājības veicināšanai!

Sabiedrība ierosina bezmaksas higiēnas preču pieejamību

Rūpējoties par meiteņu un sieviešu labbūtību, pagājušajā gadā Saeimā nonāca iedzīvotāju rosināta iniciatīva par to, lai visās Latvijas izglītības iestādēs bez maksas nodrošinātu paketes un tamponus. Valdība lēš, ka šī prasība skolām varētu stāties spēkā no 2025. gada 1. janvāra, taču līdz tam izglītības iestādēs tiks veikti pilotprojekti, lai noskaidrotu, cik lielā apjomā intīmās higiēnas līdzekļi ir nepieciešami.

No 29. aprīļa mēneša garumā pilotprojekts norisinās Aizkraukles un Balvu novada izglītības iestādēs, kur skolniecēm no 11 līdz 19 gadu vecumam bez maksas ir pieejamas higiēnas preces.

Šāda pati iniciatīva jau veiksmīgi darbojas arī citviet pasaulē, piemēram, Skotijā, kur higiēnas paketes un tamponi bez maksas ir pieejami skolās, augstskolās, bibliotēkās, atpūtas centros un citviet. Intīmā higiēna ir ļoti delikāts temats, par ko nereti sievietes kautrējas runāt arī tamdēļ, ka ne visām pietiek finansiālo līdzekļu, lai iegādātos paketes vai tamponus.

Skolnieču un skolas darbinieču labklājībai

Starptautiskais uzņēmums “Elis” ir radījis inovatīvus un universālus risinājumus, lai izglītības iestāžu pārstāvji spētu realizēt šo iniciatīvu. Higiēna un īpaši personīgā higiēna ir īpaši būtiska menstruāciju laikā. Tamponu vai pakešu neesamība var radīt fizisku un emocionālu diskomfortu, ietekmējot ne vien pašsajūtu, bet arī mācību rezultātus.

“Ladybox” pakešu un tamponu turētājs

Foto: lv.elis.com

“Ladybox” ir jauns risinājums, kas radīts, balstoties uz meiteņu un sieviešu vajadzībām menstruāciju laikā. Šis higiēnas serviss nodrošina piekļuvi higiēnas precēm, gādājot par labsajūtu, komfortu un drošības sajūtu, uzturoties mācību iestādē.

Pakešu un tamponu turētājs ir universāls risinājums, kas piemērots pilnīgi visām izglītības iestādēm. Tas ir neliela izmēra, taču ļoti kompakts un funkcionāls – tajā iespējams ievietot 42 paketes un 100 tamponus. Turētāja izmērs ir 205x350x98 mm, bet svars – vien 2,6 kg. Tā ražošanā izmantots 100 % pārstrādājams tērauds.

Ar patiesām rūpēm par planētu

Rūpējoties par apkārtējo vidi, turētājā ievietojamie intīmās higiēnas līdzekļi nesatur smaržvielas, krāsvielas, parafīnu, kā arī neizraisa alerģijas.

Higiēniskās paketes tiek izgatavotas no 80 % ekoloģisku izejvielu, to iepakojums radīts no 100 % pārstrādājamas plēves. To apliecina FSC® (Forest Stewardship Council) sertifikāts. Tamponi tiek izgatavoti no organiskas kokvilnas.

“Lady care” higiēnas preču atkritumu tvertne

“Lady care” atkritumu tvertne ir paredzēta izlietotajām higiēnas precēm. Tvertne ir projektēta tā, lai higiēnas izstrādājumus būtu iespējams izmest teju nepieskaroties tai. Tvertnē tiek ievietotas speciālās granulas, kas novērš nepatīkamās smakas. Izvēloties pilna servisa risinājumu, uzņēmums “Elis” nodrošina gan tvertnes uzstādīšanu, gan un atkritumu savākšanu atbilstoši iepriekš saskaņotam grafikam, gan arī granulu uzpildi.

Atkritumu tvertne tiek stiprināta pie sienas, līdz ar to tā netraucē uzkopšanas darbiem un to nav iespējams apgāzt. Pieejamas divu veidu tvertnes – 20 litru un 4 litru ietilpības.

Ieguvumi sadarbībai ar “Elis”

  • Bezmaksas konsultācijas nodrošināšana.
  • Regulāra uzpildes materiālu piegāde.
  • Regulāra kvalitātes kontrole un apkopes nodrošināšana.
  • Nepārtraukta palīdzības servisa nodrošināšana.

Gādājot par skolnieču un skolas darbinieču labbūtību, izvēlieties mūsdienīgus un kvalitatīvus risinājumus, ko piedāvā uzņēmums “Elis”!

Vairāk par uzņēmumu uzziniet ŠEIT.

Kontaktinformācija saziņai:

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.