Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Eiroparlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu var arī noklausīties

Ilustrācija no lvportals.lv

Sagaidot Eiropas Parlamenta vēlēšanas, Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) sarūpējusi iespēju iedzīvotājiem kandidātu sarakstus un programmas ne tikai izlasīt, bet arī noklausīties audio formātā.
Visu 16 kandidātu sarakstus un to programmas audio formātā var noklausīties CVK interneta mājaslapas www.cvk.lv sadaļā “Kandidātu saraksti un programmas EP 2024”, kā arī vēlēšanu iecirkņos, kolīdz tie būs atvērti.
CVK priekšsēdētāja Kristīne Saulīte norāda, ka šāds solis sperts, lai iespējami vairāk balsstiesīgo iedzīvotāju gan Latvijā, gan arī ārvalstīs būtu iespējams uzzināt vairāk par kandidātiem un viņu piedāvājumu uz šīm vēlēšanām. “Nereti, runājot par vēlēšanu pieejamību cilvēkiem ar dažādām vajadzībām, daudzi ar to saprot iespēju iekļūt vēlēšanu iecirknī ar ratiņiem. Vienlaikus jāņem vērā, ka daudziem mūsu sabiedrībā ir, piemēram, redzes traucējumi, tāpēc CVK ir sagatavojusi audio ierakstus ar visiem kandidātu sarakstiem un programmām,” tā K. Saulīte.
Lai kandidātu sarakstus un programmas vēlētāji varētu noklausīties vēlēšanu iecirkņus, netraucējot pārējos balsotājus, iecirkņi būs aprīkoti ar audio austiņām.
Eiropas Parlamenta vēlēšanas Latvijā notiks 8. jūnijā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.