Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Eiduka tomēr pieturas pie sākotnējā plāna un neturpinās “Tour de ski”

Latvijas distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka

Latvijas distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka saskaņā ar sākotnēju plānu ir nolēmusi neturpināt šī gada “Tour de ski”, lai varētu labāk sagatavoties Olimpiskajām spēlēm Pekinā, informē slēpotājas preses pārstāvis Ivars Bācis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc aizvadītajiem četriem posmiem šodien “Tour de ski” ir otrā brīvdiena. Rīt prestižais slēpošanas seriāls turpināsies ar priekšpēdējo piekto posmu, bet tajā mēs vairs neredzēsim Latvijas vadošo slēpotāju, kura pagājušajā reizē pēdējā posmā pret kalnu spēja sasniegt vienreizēju rezultātu un izcīnīt 10.vietu. Pēc otrā posma saskaņā ar sākotnējiem plāniem tūri pabeidza madonietis Raimo Vīgants, bet tagad arī Patrīcija. Šogad viņai nebūs iespējas parādīt vēlreiz savas spējas pēdējā posmā, bet tas ir pragmatiska lēmuma dēļ.

Kā jau iepriekš tika ziņots, tad Patrīcijas Eidukas plāni šogad bija piedalīties četros posmos un nebraukt līdz galam.

Lai arī pērn mūsu slēpošanas cerība startēja teicami un paveica Latvijas slēpošanas vēsturē ko nebijušu, visos astoņos posmos tiekot trīsdesmitniekā, bet šogad no līdzšinējiem četriem posmiem trīsdesmitniekā bija tikai vienreiz, tomēr arī šī gada veikumu tūrē nenoliedzami var vērtēt kā ļoti labu. Šogad kuplā skaitā ar desmit pārstāvēm startē pērn tūri izlaidusī Norvēģija, pastiprinot konkurenci salīdzinājumā ar pagājušo gadu. Turklāt pēdējos divos posmos Patrīcija iekļuva četrdesmitniekā, 10km brīvajā stila ar masu startu tikai četrām sekundēm pietrūkstot līdz trīsdesmitniekam.

Arī pati Eiduka atzīst, ka nebija viegli atvadīties no tūres, ņemot vērā pagājušā reizē sasniegto un labo veikumu pēdējos divos startos šogad, kā arī to, ka šogad tūre ir īsāka un paliek tikai divi posmi. “Sajūtas ir divējādas. It kā jau gribējās turpināt, jo pēdējos startos jutos labāk,” iesāk Patrīcija un turpina: “Taču, no otras puses, īsti žēl nav, ka neturpināšu, jo šobrīd ir svarīgi sekot savam plānam, kas jau no sākuma paredzēja nostartēt pirmajos četros posmos un līdz galam nebraukt.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.