Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Eco Baltia vide” iesniegusi sūdzību par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Aizkraukles novadā. Uzskata, ka konkurenti piedāvājuši nepamatoti zemu cenu

Foto no ecobaltiavide.lv

SIA “Eco Baltia vide” iesniegusi sūdzību Iepirkumu uzraudzības birojā (IUB) par Aizkraukles novada pašvaldības izsludināto atklāto konkursu sadzīves atkritumu apsaimniekošanai novadā, liecina publikācija IUB interneta vietnē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Eco Baltia vide” sūdzība IUB sistēmā reģistrēta 8.janvārī. Iesniegumā apstrīdēti konkursa rezultāti abās iepirkumu daļās. Iesniegumā pausts, ka pasūtītājs iepirkuma norises gaitā veicis nepieļaujamus nolikuma grozījumus, kā arī abu uzvarētāju piedāvājumi ir neatbilstoši un piedāvā cena, iespējams, ir nepamatoti zema.

Tāpat sūdzības iesniedzēja ieskatā attiecībā uz 1.daļas iepirkuma uzvarētāju attiecināmas konkurenci ierobežojošas priekšrocības.

Aizkraukles novada domes Iepirkumu komisija 2023.gada 27.decembra sēdē ir pieņēmusi lēmumus par iepirkumu uzvarētājiem, liecina publiski pieejamie dokumenti elektronisko iepirkumu sistēmā “eis.lv”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iepirkuma 1.daļā par atkritumu apsaimniekošanu Neretas un Jaunjelgavas apvienībās līgumu slēgšanas tiesības nolemts piešķirt “Vidusdaugavas SPAAO”. Uzņēmuma piedāvātā līgumcena par vienu kubikmetru (m3) 20,26 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), piedāvātā līgumcena pieciem gadiem – 0,9 miljoni eiro bez PVN.

Iepirkuma 2.daļā par atkritumu apsaimniekošanu Kokneses apvienībā, Pļaviņu apvienībā un Skrīveru pagastā līgumu slēgšanas tiesības nolemts piešķirt SIA “Ķilupe”. Piedāvātā līgumcena par vienu m3 17,98 eiro bez PVN, piedāvātā līgumcena pieciem gadiem 1,37 miljoni eiro bez PVN.

Katrā no iepirkuma daļām savus piedāvājumus iesnieguši četri uzņēmumi, no kuriem zemākās cenas piedāvājuši par uzvarētājiem atzītie uzņēmumi. Iepirkuma paredzamā vērtība ir 6,5 miljoni eiro.

LETA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.