Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Dzīvo Aizkrauklē un mācies Rīgas autoskolā internetā!

Pašreizējos apstākļos daudziem rodas jautājumi par to, ko darīt, kā plānot savu dzīvi ilgtermiņā. Viens no labākajiem veidiem kā sagatavoties dažādiem izaicinājumiem ir jaunu prasmju apgūšana. Autoskola nodrošina iespēju iegūt tiesības vadīt auto ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs.

Šobrīd jūs varat apgūt autoskolas teoriju pie pasniedzējiem Rīgā, dzīvojot Aizkrauklē vai jebkur citur Latvijā. Viss, kas nepieciešams, ir dators vai planšete ar interneta pieslēgumu, vēlme, motivācija un nedaudz arī finanšu līdzekļi.

Ceļu satiksmes noteikumu un drošas braukšanas teorētisko daļu palīdz apgūt zinoši pasniedzēji, kas savā jomā strādā jau daudzus gadus. Turpretim braukšanas apmācība tiek organizēta pa galvaspilsētas ielām. Tas nodrošina, ka pēc B kategorijas vadītāja apliecības iegūšanas jūs jutīsieties pārliecināti par savām spējām iekļauties ceļu satiksmē jebkurā vietā pasaulē.

Mūsu autoskola Rīgā organizē mācību grupas jau vairākus gadus, un to laikā esam ieguvuši ievērojami pieredzi. Tā vietā, lai mācītu tikai CSDD braukšanas eksāmenam, mēs kursantiem palīdzam kļūt par braukšanas lietpratējiem.

Ko nozīmē braukšanas lietpratējs? Tas ir cilvēks, kas droši iekļaujas ceļu satiksmē un neapdraud ne sevi, ne apkārtējos. Šāds braucējs spēj izvērtēt riskus, izvēlēties piemērotu braukšanas ātrumu un vajadzības gadījumā palīdzēt arī citiem.

Kas nepieciešams, lai sāktu mācības autoskolā?

Ienāciet autoskolas Forwards mājaslapā – forwards.lv un sadaļā Grafiks izvēlieties sev piemērotāko mācību grupu. Nodarbības tiek organizētas dažādos laikos un katrs kursants var izvēlēties to, kas atbilst konkrētām iespējām un vajadzībām.

Pieteikties apmācībai autoskolā varat internetā, aizpildot pieteikumu, bet, ja ir neskaidrības, piezvaniet vai atrakstiet uz info@forwards.lv. Mēs esam draudzīgi un atbildam uz visiem jautājumiem.

Pēc līguma parakstīšanas (klātienē vai elektroniski) tiksiet ieskaitīti konkrētā mācību grupā un varēsiet sākt apgūt teorētiskās un praktiskās zināšanas.

Formāli mācības autoskolā var uzsākt 16 gadu vecumā, bet CSDD eksāmenus kārtot no 18 gadiem. Papildus būs jāsaņem medicīniskā izziņa no ģimenes ārsta, kā arī vēlāk jāapgūst pirmās palīdzības kurss (autoskola organizē).

Sākotnējā braukšanas apmācība tiek organizēta speciālā auto laukumā, kur tiek apgūti paši pamati – auto iedarbināšana, braukšanas uzsākšana, skatīšanās spoguļos utml. Nākamajā posmā jau braucam dzīvā satiksmē pa Rīgas ielām. Skan biedējoši? Neuztraucieties, jūs ceļā dosieties ar pieredzējušiem autoskolas instruktoriem, kas jau daudziem ir palīdzējuši iegūt tiesības.

Papildus piedāvājam arī iespēju apgūt braukšanu tikai ar automātisko ātrumkārbu. Izvēloties šo opciju, jārēķinās, ka tiesībās būs norādīts ierobežojums vadīt auto ar manuālo ātrumkārbu. Iespējas ir dažādas. Galvenais ir sākt un tad jau pavisam drīz tiesības būs kabatā. Uz tikšanos!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.