Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Adrians Sogomonjans no Iršiem: brīvprātīgā darbs man sagādā prieku, jo patīk palīdzēt cilvēkiem

Gada īsākā mēneša pēdējā dienā dzimšanas dienu svin iršēnietis Adrians Sogomonjans. Aktīvs un vispusīgs jaunietis, kurš apkārt notiekošo uztver pozitīvi un nekad nesūkstās, kurš ar jebkuru cilvēku atrod kopīgu valodu un vienmēr priecīgs kādam palīdzēt.
Par iršēnieti Adrianu Sogomonjanu pirmo reizi dzirdēju, kad pirms pāris gadiem Iršos tika rīkots fotokonkurss. Savas fotogrāfijas bija iesniedzis arī Adrians. Tā gan nav vienīgā aktivitāte, kurā puisis iesaistījās. Tie ir arī sporta un citi vietējie pasākumi, kuros jaunietis cenšas piedalīties. “Man ļoti patīk piedalīties visādās aktivitātēs, palīdzēt rīkot pasākumus,” saka jubilārs. Acīmredzot to novērtējuši arī pagasta iedzīvotāji. Jau divas reizes Adrians par padarītajiem labajiem darbiem ir saņēmis Iršu pagasta pakalpojumu centra pateicības rakstu. “Adrians ir ļoti atsaucīgs, vienkāršs, ar ļoti labu humora izjūtu. Ja kāds aicina brīvprātīgi kaut ko palīdzēt, viņš nekad nav teicis “nē”. Adrians ļoti labi komunicē gan ar jauniešiem, gan ar vecāka gadagājuma cilvēkiem. Dzīvi uztver pozitīvi un nesūkstās. Ir ļoti saimniecisks, padodas tehniskas lietas — gan ar elektrību, gan celtniecību saistītas. Iršos ir izveidota Sarkanā Krusta istaba, un arī te Adrians ir palīdzējis, veltījis daudz sava laika,” saka Iršu pagasta pakalpojumu centra vadītāja Lāsma Ruža-Riekstiņa. Savukārt Adrians atzīst, ka brīvprātīgā darbs viņam sagādā prieku, jo patīk palīdzēt cilvēkiem un arī pašam nav garlaicīgi.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.