Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Dzīvē raudzīties vienā virzienā: Māra un Ģedimins Siliņi svin dimanta kāzas

Ja vārds reiz dots — tas jātur
Vasara ir kāzu laiks, un jūlijs ar tām īpaši bagāts Siliņu dzimtai no Skrīveriem. Šajā mēnesī gredzenus mijuši pāri jau trijās paaudzes. Kāzu stāsts vasaras viducī sācies ar Māru un Ģediminu Siliņiem, kuri pēc 60 laulībā nodzīvotiem gadiem šogad svinēja dimanta kāzas.
Sarežģītāk par matemātiku
Māra un Ģedimins ir kursabiedri Saulaines Lauksaimniecības tehnikumā, kur abi mācījušies agronomiju, iepazinušies un saskatījušies. Kas tolaik piesaistījis uzmanību viens otrā? Māras kundze atzīst, ka augstākā matemātika šķiet vieglāka nekā atbilde uz šo jautājumu. Ģedimina kungs teic, ka tā īstā ieskatīšanās notika kolhozā “Dzirnupe”, kur tehnikuma audzēkņi piedalījās ražas novākšanā un notikušas arī balles. Uz tām teju 10 kilometru jaunieši devās kājām, kas jaunībā tāds sīkums vien šķitis. Izvēle abiem izrādījusies īstā un uz mūžu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.