Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Dzintra Geka: bailes, kas ir, Krievijā dzīvojot, tas režīms — tas tomēr ir briesmīgs

Vissliktāk klājās Kemerovas apgabalā, kur gribēja pat aizturēt. Interesanti, ka Kemerovā uzzināja, ka ir stacija “Latvieši”, par ko vēlāk tapa filma. Beigās arī Omskas apgabalā neļāva filmēt. 2010. gadā filmēšanas grupa devās uz Noriļsku, kur bija artilērijas virsnieku lēģeru vieta: “Toreiz mūs oficiāli sagaidīja pilsētas administrācija, bija atnākuši latviešu pēcteči.” Pēc 2014. gada situācija vēl vairāk pasliktinājās. 2018. gadā vairs nelaida iekšā muzejos. 2019. gadā braucienam “iedegās sarkanā gaisma”, kā vēstulē tika teikts, mūsu valsts dubļiem aplej Krieviju. Kopš Krievijas-Ukrainas kara sākuma Dzintra Geka vairs nedodas uz Sibīriju.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.