Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Dziedošās notiņas” iepriecina klausītāju sirdis

APSVEIKUMI DROSMĪGAJIEM NOMINANTIEM (fotografēšanās brīdī visi nebija uz vietas). Sandras Pumpures foto

Pavasarī skanīgākas kļūst ne tikai putnu balsis, arī bērnu dziesmas skan priecīgāk. Par to varēja pārliecināties Pļaviņu pirmsskolas izglītības iestādes “Bērziņš” dziesmu konkursā “Dziedošās notiņas”, kas aizvadīts pilsētas kultūras centrā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Muzikālajā stāstā pa tuvākiem un tālākiem ceļiem mazos dziedātājus vadīja Meža māte, kuras lomā iejutās iestādes metodiķe Dace Niedra, un Sprīdītis — “Bērziņa” audzēknis Rinalds Vinks. Dodoties pasaulē meklēt laimi, Sprīdītis ceļā satiek dažādus dzīvniekus, tēlus, brīnumainas lietas, par ko savās dziesmās dziedāja 12 konkursa dalībnieki.

Bērnu balsis patiesi skanēja pārliecinoši, ar kustībām un izteiksmi iejūtoties dziesmas stāstā. Visi ar savu uzdevumu tika galā lieliski, par ko liecināja klausītāju aplausi un žūrijas vērtējums. Tās sastāvā bija Pļaviņu kultūras centra direktore Astrīda Davidova, Pļaviņu Mūzikas skolas direktore Dita Ārgule un bērnu centra “Pepija” vadītāja Tatjana Zagorska-Udaļcova.

12 vokālisti — 12 nominācijas, jo apsveikumus bija pelnījuši visi, tāpēc, ka nav tik vienkārši vienam pašam iziet uz skatuves un dziedāt publikas priekšā, kas bērniem bija vērtīga uzstāšanās pieredze. Sagatavoties pasākumam mazajiem vokālistiem palīdzēja “Bērziņa” muzikālā audzinātāja Inita Pilskalne, kā arī atbalstīja pārējais iestādes kolektīvs un vecāki, kuri kuplā skaitā bija skatītāju zālē. Visi bija gandarīti par paveikto, dzirdēto un redzēto.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmsskolas izglītības iestādes “Bērziņš” vadītāja Līga Ostrovska un metodiķe Dace Niedra atzina, ka, plānojot šī gada pasākumus, gribējies kaut ko jaunu. Vokālistu konkurss pirmsskolas audzēkņiem savulaik bija populāra tradīcija visā Latvijā, kas pēdējos gados gan izsīkusi. Doma, ka tas varētu notikt savas iestādes audzēkņiem, visiem “Bērziņā” iepatikās, un sākās intensīvs sagatavošanās darbs. Līga teic, ka ātri vien sapratuši, ka iestādes telpas ir par mazu tādam pasākumam, un nolēmuši to rīkot kultūras centrā. Pirmā pieredze radīja tik pozitīvas emocijas, ka, visticamāk, nākamgad šo tradīciju varēs turpināt, jo muzikāla ir visa “Bērziņa” saime. 

Nomināciju ieguvēji

 “Krāšņākā notiņa” — Adelīna Baļuka

 “Sirsnīgākā notiņa” — Patrīcija Usāne

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

 “Precīzākā notiņa” — Ešlija Zaharcova

 “Jautrākā notiņa” — Elīna Lejniece

 “Košākā notiņa” — Dārta Kazačkova

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

 “Drosmīgākā notiņa” un jaunākā dalībniece (4 gadi) —

Simona Ivanova

 “Drošākā notiņa” — Rēzija Oga

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

 “Stilīgākā notiņa” — Kristaps Jēkabsons

 “Smaidīgākā notiņa” — Teo Teterovskis

 “Centīgākā notiņa” — Artjoms Kruglovs

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

 “Skanīgākā notiņa” — Zane Pujāte

 “Muzikālākā notiņa” — Marta Urbanoviča

 Īpašs paldies tika arī Rinaldam par teicamu iejušanos Sprīdīša tēlā un pasākuma vadīšanā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.