Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Dobeles novadā no miglotāja iztek ķīmiskas vielas

Aizvadītajās brīvdienās Aizkraukles novadā ugunsgrēki nav reģistrēti. VUGD saņēma izsaukumus, kur uz ceļa braucamajām daļām bija uzkrituši koki Aizkrauklē, Koknesē un Seces pagastā — informē Sandra Vējiņa, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Citviet Zemgalē

Piektdien plkst. 9.37 tika saņemts izsaukums uz Jēkabpili, kur dega divas dārza mājas 24m2 platībā. Plkst. 10.45 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 21.56 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Melnezera ielu Tukumā, kur dega dārza māja 8m2 platībā. Plkst. 22.52 ugunsgrēks tika likvidēts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sestdien plkst. 13.13 VUGD steidzās uz Daugavsalu Jēkabpilī, kur dega vienstāva dārza māja un siltumnīca 25m2 platībā. Plkst. 14.12 ugunsgrēks tika nodzēsts.

Svētdien plkst. 19.01 tika saņemts izsaukums uz Bauskas novada Gailīšu pagastu, kur dega vienstāva dzīvojamā māja 120m2 platībā un sausā zāle 5000m2 platībā. Plkst. 22.44 ugunsgrēks tika likvidēts.

Nedēļas nogalē ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Neretas ielā, Jēkabpilī, kur dega vieglās automašīnas motortelpa 0,5m2 platībā, Jelgavas novada Cenu pagastā, kur sabiedriskā ēkā dega atkritumi, Jēkabpils novada Salas pagastā, kur dega vieglā automašīna 6m2 platībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zemgalē VUGD kopumā saņēma septiņus izsaukumus, kur uz ceļa braucamajām daļām bija uzkrituši koki. Ugunsdzēsēji glābēji kokus sazāģēja un ceļa braucamās daļas atbrīvoja. Piektdienas vakarā tika saņemti seši šādi izsaukumi un sestdienas rītā vēl viens. Izsaukumi tika saņemti uz Aizkraukli, Koknesi un Seces pagastu, kā arī uz Jēkabpils novada Saukas un Elkšņu pagastu, kā arī Jelgavas novada Svētes pagastu.

Svētdienas pēcpusdienā VUGD saņēma izsaukumu uz Dobeles novada Krimūnu pagastu, kur uz lauka apgāzies miglotājs un no tā iztek ķīmiskas vielas. Ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot divus frontālos iekrāvējus, miglotāju atlika atpakaļ uz riteņiem, kā arī savāca 150litrus izplūdušas vielas, kā arī uzstādīja astoņus metrus norobežojošās bonas. Notikuma vietā strādāja arī Valsts vides dienests, kurš uzraudzīs pilnīgu notikumu vietas sakārtošanu.

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 10. jūnija plkst. 6.30 līdz 13. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 28 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 18 uz glābšanas darbiem un vēl trīs izsaukumi bija maldinājumi. VUGD kopumā saņēma 185 izsaukumus – 47 uz ugunsgrēku dzēšanu, 109 uz glābšanas darbiem, bet 29 izsaukumi bija maldinājumi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.