Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Dizaina paklāji uzņēmuma telpās – interjeram un drošībai

Foto: Elis.com

Viena no pirmajām lietām, ko klienti pamana, ienākot Jūsu uzņēmuma telpās, ir vide un telpu interjers. Acu skats pievēršas arī grīdas segumam un paklājiem, novērtējot to tīrību. Īpaši veidoti un uzņēmuma vajadzībām pielāgoti dizaina paklāji ir viens no veidiem, kā radīt pārdomātu un patīkamu interjeru, kā arī reprezentēt uzņēmumu un tā piedāvātos produktus vai pakalpojumus. Kādas ir dizaina paklāju priekšrocības un kāpēc izvēlēties to nomu un servisu? Turpiniet lasīt rakstu un uzziniet, kā “Elis” personalizētie maināmie paklāji palīdzēs Jūsu uzņēmuma tēlam un apmeklētāju drošībai.

Kas ir dizaina paklāji?

Dizaina paklāji ir personalizēti paklāji – tos veido pēc individuāla dizaina, ņemot vērā pasūtītāja vēlmes un vajadzības attiecībā uz krāsām, paklāja formu un izmēru, tekstu, zīmējumu vai logo. Ja Jums ir tikai aptuvena iecere, kādi paklāji būtu nepieciešami uzņēmumam, “Elis” var palīdzēt radīt tieši Jūsu vēlmēm un vajadzībām atbilstošu maināmā paklāja dizainu.

Priekšnama vai koridora paklāji, paklāji pie veikala ieejas, uzgaidāmajā vai atpūtas telpā – maināmo paklāju pielietojums ir plašs. Tāpat noderīgi būs dizaina paklāji ar logo uzņēmuma reprezentācijas vajadzībām vai novietošanai reģistratūras zonā. 

Foto: Elis.com

Kādi ir dizaina paklāju izmantošanas ieguvumi uzņēmuma telpās?

“Elis” piedāvā dažāda veida paklājus, kas tiek piegādāti nomas un servisa pakalpojuma ietvaros, līdz ar to plašais piedāvājums ļaus izvēlēties Jūsu uzņēmuma telpām vispiemērotākos. Maināmo paklāju priekšrocības ir vairākas. Aicinām iepazīties ar tām, pirms piesakāt paklāju nomas un servisa pakalpojumu! 

  • Netīrumu, gružu un mitruma savākšana. Novietoti pie ārdurvīm, paklāji pilda savu pamatfunkciju – savāc netīrumus, lai tie netiktu ienesti tālāk citās telpās.
  • Mazina paslīdēšanas risku. Paklāji ar gumijas pamatni uz flīzētas grīdas vai vietās, kur bieži mēdz būt slapja grīda, mazina risku paslīdēt un gūt traumas. 
  • Trokšņu slāpēšana. Paklāju novietošana telpās palīdz slāpēt soļu radīto troksni, īpaši noderīgi tas būs reizēs, kad telpās pārvietojas ar augstpapēžu apaviem. Tāpat maināmie paklāji palīdz samazināt arī akustisko skaņu telpā. 
  • Dekoratīvs interjera elements. Paklājs kalpo kā dekoratīvs elements, pildot gan praktiskās funkcijas, gan dizaina funkcijas. Tas var lieliski papildināt kopējo telpas interjeru.
  • Uzņēmuma reklāma. Personalizēti paklāji ar komersanta zīmolu vai tā produktiem klientiem un apmeklētājiem atgādina par uzņēmumu un veido vienotu komunikāciju. 
  • Informatīvas norādes.  Dizaina paklāji var kalpot kā informatīvas norādes, piemēram, kā kustības virziena rādītājs vai informējot par vēlamās distances ievērošanu un citiem drošības noteikumiem. 

Turpinājumā apskatīti populārākie paklāju veidi, kuri varētu noderēt arī Jūsu uzņēmumam.

Foto: Elis.com

Informatīvie dizaina paklāji

Kā jau iepriekš minējām, dizaina paklājus var izmantot kā informācijas kanālu gan dažādām norādēm, gan drošības instrukcijām, gan citam saturam. Paklāji ar norādēm atvieglos, piemēram, apmeklētāju kustību vai ļaus orientēties kādā situācijā. Tos var izmantot arī darbinieku motivēšanai, iedvesmošanai un pat nelielām izklaidēm un spēlēm. Tie ir daudzfunkcionāli!

Darba drošības paklāji

Paklāji ar drošības zīmēm ir efektīvs veids, kā uzņēmuma darbiniekiem un apmeklētājiem norādīt vai atgādināt par lūgumu ievērot darba drošību, kas ir noteikta uzņēmumā. Paklāji ir uzmanību piesaistoši jebkurā telpā, un tie, cilvēkam ejot, atrodas arī acu skatam “pa ceļam”. Šis ir labs risinājums, kā veicināt darba drošības noteikumu ievērošanu – jo tie nepārtraukti ir acu priekšā.

Foto: Elis.com

Bērnu paklāji dažādām spēlēm

Aktivitāšu paklāji bērniem ir labs risinājums mazo uzmanības piesaistei, novietojot tos tā sauktajos bērnu stūrīšos. Paklāji bērniem veidoti no mīkstas neilona šķiedras, kas rada patīkamu vidi rotaļām. Tāpat šādi paklāji var kalpot arī kā dizaina elements, ar ko padarīt telpas košākas un atraktīvākas, un piesaistīt bērnu uzmanību, kamēr vecāki izmanto uzņēmuma pakalpojumus. Bērnu paklājs var kalpot arī kā spēļu laukums, ja uz tā tiek uzdrukāta kāda spēle, piemēram, “klasītes”, “cirks” vai kāda ciparu spēle. “Elis” piedāvā vairāk kā 20 dažādus jau gatavus bērnu paklāju dizainus.

Dažādu krāsu un formu paklāji 

Apaļi paklāji, krāsaini paklāji, paklāji pusapļa vai ovālā formā? Jā, arī tādus var pasūtīt pie “Elis”! Dažādu formu paklāji noder telpu atdzīvināšanai un patīkama pirmā iespaida radīšanai, apmeklētājiem ienākot telpās. Vienmēr aktuāls būs apaļš paklājs, kas spēj lieliski nodalīt, piemēram, atpūtas zonu, kur izvietoti atpūtas krēsli. Tāpat “Elis” piedāvā izgatavot citu formu maināmos paklājus, lai tie iederētos specifisku izmēru un neregulāras formas telpu zonās, piemēram, liftos, vējtveros, nišās, trepju telpās starp stāviem un citviet.

Foto: Elis.com

Sarkanais paklājs pasākumiem

Plānojat svarīgu pasākumu uzņēmuma darbiniekiem un klientiem? Sarkanais paklājs radīs īpašu un svinīgu noskaņu. Tos, protams, var lietot arī ikdienā, lai pievērstu uzmanību. “Elis” iesaka novietot sarkanos paklājus tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas vietās pie ieejām, lai piesaistītu potenciālo klientu uzmanību. Sarkano paklāju noma pasākumiem ir viens no pakalpojumiem, ko piedāvā “Elis”. Piedāvājumā ir dažāda izmēra sarkanie paklāji. 

“Elis” paklāju noma, serviss un tīrīšana

“Elis” maināmo paklāju serviss ietver unikālu dizainu radīšanu, paklāju piegādi, industriālu paklāju tīrīšanas sistēmu un regulāru paklāju nomaiņu atbilstoši pasūtītāja noteiktam grafikam. Viss sākas ar dizaina skices izveidi un saskaņošanu, pēc tam tiek izstrādāta 3D vizualizācija, kas ļauj redzēt, kā paklāji izskatīsies realitātē Jūsu uzņēmuma telpās. Pēc tam dizaina paklāji tiek ražoti, ievērojot augstākās kvalitātes prasības un nozares standartus. 

Noteiktā laikā tiek veikta arī paklāju nomaiņa – netīrie paklāji tiek paņemti un to vietā uzklāti tīrie. Tam seko paklāju tīrīšana jeb profesionāla to mazgāšana, kā arī tiek veikta to kvalitātes pārbaude. Paklāju maiņas grafiku pielāgo un saskaņo atkarībā no sezonas un cilvēku plūsmas telpās, pasūtītājam vienojoties ar “Elis” klientu konsultantu. 

Ja vēlaties uzzināt vairāk par pieejamiem paklājiem un iespējām, ko sniedz “Elis” paklāju noma, serviss un tīrīšana, tad aicinām pieteikt konsultāciju “Elis” interneta vietnē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.