Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Divu automašīnu sadurseme Mazzalves pagastā

Ilustrācija veidota ar canva.com Foto:  gabrieletamborrelli from Getty Images Signature

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 31. maija plkst. 6.30 līdz 3. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona pārvalde saņēma 23 izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, 16 uz glābšanas darbiem un vēl trīs izsaukumi bija maldinājums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plkst. 17.37 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Aizkraukles novada Mazzalves pagastu, kur bija notikusi kravas un vieglās automašīnas sadursme. Sadursmes rezultātā no kravas automašīnas degvielas bākas notika noplūde. Ugunsdzēsēji glābēji demontēja degvielas tvertni, izveidoja apvaļņojumu, lai nepieļautu tālāku degvielas noplūdi, kā arī noplūdušo degvielu savāca ar absorbenta palīdzību. Cilvēki no transportlīdzekļiem izkļuva paši saviem spēkiem. Darbs notikuma vietā noslēdzās plkst. 20.11.

Piektdien Bauskas novada Iecavas pagastā, svētdien Bauskas novada Valles pagastā, Aldaunas ielā Jēkabpilī un naktī uz pirmdienu Bauskas novada Rundāles pagastā ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja koku, kas bija nokritis uz ceļa braucamās daļas.

Piektdien pusdienlaikā ugunsdzēsēji glābēji devās uz Ausekļa ielu Jēkabpilī, kur vienstāva katlumājā dega siena un jumts 20 m2 platībā, kā arī blakus esošajā bunkurā skaidu padošanas iekārta un skaidas 5 m2 platībā. Dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 13.43.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sestdien pusdesmitos no rīta Tukuma novada Slampes pagastā pēc ceļu satiksmes negadījuma, kurā bija iesaistīta viena vieglā automašīna, ugunsdzēsēji glābēji ar absorbentu savāca uz brauktuves izlijušo šķidrumu un novilka automašīnu no ceļa.

Svētdien Meža prospektā Dobelē ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja ezi, kurš bija iesprūdis metāla stiepļu pinuma žogā.

Kļavu ielā Jēkabpilī dega sausā zāle 50 m2 platībā.

Aizvadītajās diennaktīs VUGD kopumā saņēma 174 izsaukumus – 48 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā uz vienu uz meža ugunsgrēka dzēšanu, 90 uz glābšanas darbiem, bet 36 izsaukumi bija maldinājumi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.