Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Direktora vietnieka amats ir iestādes iekšējā lieta

Kokneses pamatskolas-attīstības centra direktores pienākumu pildītājai Anitai Ščerbinskai esot ilgstošā prombūtnē, viņas vietā par izglītības iestādes vadītāju uz laiku tika apstiprināta direktores vietniece. Līdz ar to vakants kļuva šis amats. Kāda no amata kandidātēm vēstulē “Staburagam” raksta par notikumiem, kas met ēnu uz kandidātu atlases godīgumu.
E-pastā saņēmām šādu vēstuli: “Labdien! Rakstu ar vēlmi informēt par Kokneses pamatskolas-attīstības centra izsludināto vakanci. Vēlējos pieteikties šai vakancei un izpildīju prasības, kuras bija minētas Aizkraukles novada mājaslapā. Līdz 31.08.2023. bija jāiesūta CV un atbilstošie izglītības dokumenti. Pārsteidzoši ir tas, ka saņēmu atbildes vēstuli, ka ar 1.09. vakantā vieta jau ir aizpildīta. Pēc domes sēžu protokoliem saprotu, ka domes sēde ir bijusi tikai 2023. gada 17. jūlijā. Lai apstiprinātu šo vakanci, pašvaldībai atklāti jāpublicē lēmums, kas nav noticis! Novada mājaslapā joprojām ir aktuālā vakance, ar norādīto pieteikšanās termiņu — 31.08. Laika aprēķini norāda uz reālu nesakritību un to, ka vakantā vieta ir pieņemta bez domes apstiprinājuma!”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.