Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Diena, kurai zelta mirdzums. Aizkrauklieši Valentīna un Pēteris Purviņi: esam laimīgi, ka tik ilgi kopā nodzīvojuši!

Diena, kurai zelta mirdzums. Aizkrauklieši Valentīna un Pēteris Purviņi: esam laimīgi, ka tik ilgi kopā nodzīvojuši!
Šī diena ir īpaša diviem aizkraukliešiem. 1972. gada 19. augustā jāvārdu viens otram teica Valentīna Rauduve un Pēteris Purviņš. Tikpat saulaina kā šodien tā uzausa arī pirms 50 gadiem. Gluži kā veiksmes zīme, kas pavadījusi visus turpmākos dzīves gadus, bet šodien tai klāt nācis zelta mirdzums.
Ar kādām domām tiek sagaidīta zelta kāzu jubileja? “Ar priecīgām,” teic Valentīna, “esam laimīgi, ka tik ilgi kopā nodzīvojuši.” Arī Pēteris smaidot piekrīt. “Izaudzināti divi bērni, prieks par viņiem,” turpina Valentīna. “Mums ir četri mazbērni. Meita Evita ir izskolojusies par ārsti, strādā Rīgā. Dēls Aivis pabeidzis trīs augstskolas, studēt beidza 30 gadu vecumā, arī dzīvo Rīgā. Prieks, ka bērni dzīvo Latvijā, neviens nav aizbraucis projām. Arī mazbērni ir tepat. Dēla bērni mācās Franču licejā. Vecākajam mazdēlam Rafaelam būs 16 gadi, viņš brauks mācīties uz Franciju apmaiņas programmā. No trīs gadiem spēlē hokeju. Martiņai būs 14 gadi, piedalās filmās, spēlē āra tenisu, piecus gadus nodarbojās ar sinhrono lēkšanu, piedalījās arī Eiropas mēroga sacensībās. Laima mācīsies 3. klasē un dejo modernās dejas. Markusiņam ir seši gadiņi.” Par jauno paaudzi Valentīna un Pēteris priecājas, un ir miera sajūta, ka viss ir labi.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.